Pierwsi goście w Hampton by Hilton przy Lotnisku Chopina

Pierwsi goście w Hampton by Hilton przy Lotnisku Chopina
116 stylowo zaaranżowanych pokoi, czynny przez całą dobę bar a także zaawansowana sala konferencyjna czekają na klientów Hampton by Hilton Warsaw Airport. Obiekt przy ulicy 17 Stycznia w Warszawie powitał właśnie pierwszych gości.

Właścicielem i operatorem obiektu jest Spółka Port-Hotel. Śniadanie wliczone w cenę noclegu i szereg udogodnień w pokojach hotelowych, w tym bogaty asortyment produktów do mycia i pielęgnacji ciała - bez ograniczeń w eleganckich dozownikach. Ponadto dla turystów biznesowych świetna lokalizacja obok Lotniska Chopina, wydzielona specjalna strefa i komfortowa sala konferencyjna do organizacji eventów. Satysfakcja klientów to punkt honoru nowo powstałego obiektu.

Przystępna cena i atrakcyjne warunki pobytu to atuty które pozwalają Hampton by Hilton nawet tuż po otwarciu konkurować z innymi warszawskimi obiektami konferencyjnymi tej klasy. Mimo iż największy sukces realizatorzy projektu upatrują w wygodzie klientów, wysoki poziom już został potwierdzony stosowną ilością gwiazdek. Zaufanie jakim klienci darzą markę i tym samym odpowiedzialność jaką biorą na siebie twórcy warszawskiego kompleksu musiały zaprocentować.

***

Informacje o spółce Port-Hotel

Spółka została założona w 1998 roku przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, będące właścicielem 100% udziałów Spółki. Port-Hotel jest właścicielem i zarządza hotelem Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina w Warszawie, obiektem wielokrotnie wyróżnianym i nagradzanym. Celem działalności Spółki jest realizacja projektów hotelowych oraz zarządzanie hotelami ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji przy regionalnych portach lotniczych oraz w centrach miast.

W 2011 roku Port-Hotel zawarł dwie umowy dzierżawy i dwie umowy franczyzy, na podstawie których zrealizował dwa projekty hotelowe: działający już Hampton by Hilton w Warszawie oraz Hampton by Hilton w Gdańsku (otwarcie w 2013 roku). Port-Hotel jest współinwestorem i będzie dzierżawcą 5-gwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopin


INFORMACJA PRASOWA