Październik miesiącem targów

Październik miesiącem targów
W czasie wakacji na naszym blogu pisaliśmy już na temat targów branżowych zaplanowanych na jesień. Teraz krótkie przypomnienie podstawowych informacji. Przy okazji miło nam poinformować, że portal SaleBiznesowe.pl objął patronat nad tymi imprezami.

Jak zatem przedstawia się kalendarz na najbliższy miesiąc?

5-7 października – Targi Gastro Hotel, Hala AWF, wjazd od ul. Mickiewicza 67, Wrocław

5-6 październikaTargi Event, Centrum MT Polska, ul. Marsa 56, Warszawa
5-7 października – IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, Centrum MT Polska, ul. Marsa 56C, Warszawa
26-28 października – Targi Gastro Hotel, Hala CWSZ Zawisza, ul. Gdańska 163, Bydgoszcz

5 października rozpoczynają się aż trzy imprezy targowe – dwie w Warszawie i jedna we Wrocławiu. W Warszawie będzie można zapoznać się zarówno z ofertą branży eventowej, jak i hotelarskiej, w tym samym czasie organizowane są III Targi Event oraz IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.


Organizatorzy Targów Event zapewniają, że będzie to atrakcyjna impreza. Przygotowane zostały pokazy typu show, a także szkolenia i konferencje o charakterze edukacyjnym. Można będzie nie tylko ciekawie spędzić czas, ale także wzbogacić swoją wiedzę z zakresu organizacji eventów.

Targi WorldHotel określane są przez organizatorów mianem prestiżowego, biznesowego spotkania dla osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. Podczas targów odbywać się będą różne imprezy towarzyszące, takie jak:
 • - seminaria,
 • - konferencje,
 • - prezentacje.

 • Rejestracja:
  Targi Event i WorldHotel
  Nie ma już możliwości rejestracji jako wystawca.
  Rejestracja dla zwiedzających trwa do 3 października do godziny 12.00 i obejmuje obie imprezy targowe. Gdy chcemy wziąć udział w obu imprezach rejestrujemy się tylko raz na stronie.


  W tym samym czasie na hali AWF we Wrocławiu rusza kolejna odsłona targów Gastro Hotel, które skupiają wystawców z branży gastronomiczno-hotelarskiej. Gastro Hotel przeznaczone są dla właścicieli i menadżerów hoteli, restauracji, barów i innych tego typu obiektów, ale organizatorzy zapraszają na nie również wszystkie osoby zamierzające założyć firmę z tej branży. To dobra okazja dla młodych/przyszłych biznesmenów by już teraz zapoznali się z aktualną konkurencją znajdującą się na rynku, podpatrzyli nowinki z zakresu gastronomi, czy też najnowsze trendy w hotelarstwie.

  Od 28 do 30 października targi Gastro Hotel odbywają się w Bydgoszczy. Program imprezy będzie podobny do tego, co będziemy mogli oglądać we Wrocławiu.

  Imprezy towarzyszące targom Gastro Hotel to:
 • - pokazy rzeźbienia w owocach i warzywach (carving),
 • - szkolenie na temat podstaw barmaństwa,
 • - sposoby obsługi gości indywidualnych oraz imprez okolicznościowych,
 • - pokaz dotyczący tego, jak profesjonalnie przygotować pokój hotelowy dla gościa,
 • - barmańskie show z udziałem Krzysztofa Drabika.

 • Rejestracja:
  Nie ma już możliwości rejestracji jako wystawca. Zwiedzający może wyrobić sobie tzw. Kartę VIP, która upoważnia do bezpłatnego wejścia na teren targów poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie.


  Jak widać październik obfituje w interesujące imprezy targowe o dużym zasięgu geograficznym. Udział w targach może być impulsem do pozytywnych zmian w firmie, do nawiązania nowych kontaktów, a także pielęgnowania tych już istniejących. Jednak czy uczestnictwo w tego typu wydarzeniach ma wyłącznie same zalety...?