Pascal Gadet nowym Dyrektorem Generalnym hotelu Radisson Blu Sobieski, Warszawa.

Pascal Gadet nowym Dyrektorem  Generalnym hotelu Radisson Blu Sobieski, Warszawa.

Radisson Blu to marka hoteli o podwyższonym standardzie, która zapewnia pozytywną i spersonalizowaną  obsługę w stylowych przestrzeniach. Charakteryzuje się dbałością o drobne szczegóły i filozofią obsługi ''Yes I  Can!''. Hotele Radisson Blu zostały zaprojektowane tak, aby się wyróżniać i tworzyć niezapomniane wrażenia, a  dzięki spersonalizowanej obsłudze i lokalnym inspiracjom każdy pobyt w hotelach Radisson Blu staje się  niezapomnianym przeżyciem. Jeden z polskich hoteli marki — Radisson Blu Sobieski, Warszawa zyskał nowego cennego pracownika — Pascal Gadget rozpoczyna nowy podział w swojej karierze jako Dyrektor  Generalny w Radisson Blu Sobieski Hotel, Warsaw. 

Pascal Gadet to doświadczony Holender, który przez 30 lat zajmował się  branżą hotelarską na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej,  Europie i Azji Zachodniej. Swoją karierę rozpoczął w Anglii i w Niemczech, gdzie zajmował  różne stanowiska kierownicze w topowych międzynarodowych hotelach. Kolejnym krokiem w jego karierze było  stanowisko Food & Beverage Operations Manager w Le Méridien Waldorf w Londynie, a następnie Director of  Food & Beverage w Ammanie w Jordanii oraz w Pune i Bombaju w Indiach w Le Méridien Hotels & Resorts.  Kolejnym wyzwaniem zawodowym, jakie podjął, było stanowisko Resident Managera w edynburskim hotelu The  Balmoral, należącym do Rocco Forte Hotels. W 2004 roku dołączył do Radisson Hotel Group i zajmował  kierownicze stanowiska w różnych hotelach Grupy w Egipcie, Kuwejcie i Holandii, gdzie pełnił rolę Dyrektora  Regionalnego na ten kraj. W 2020 roku przeniósł się do Rosji, aby zarządzać hotelami pod markami Radisson Blu  i Park Inn by Radisson, jako Cluster General Manager i Dyrektor Regionalny. 

W swojej karierze uruchomił wiele innowacyjnych projektów, m.in.: pierwszy minibrowar na Bliskim Wschodzie, pierwszy autorski koncept Ayurveda spa w Egipcie, pierwszy lifestylowy koncept resortu all  inclusive w Egipcie, a także nadzorował liczne otwarcia hoteli. Podczas swojego pobytu na Bliskim Wschodzie był  również częścią zespołu rozwoju luksusowej marki Hotel Missoni. 

Pascal Gadet jest absolwentem Heerlen Hotel Management College i jest zagorzałym zwolennikiem rozwoju ludzi  – przeszkolił około 30 talentów na wyższe stanowiska kierownicze. Liczne nagrody i nominacje – zdobyte zarówno  indywidualnie, jak i za zarządzane przez niego nieruchomości – podkreślają jego zaangażowanie i doświadczenie  w branży hotelarskiej. Kilkakrotnie został wybrany Dyrektorem Generalnym Roku w Radisson Hotel Group, a  hotele pod jego nadzorem były często nominowane i otrzymywały nagrody, w tym Arabian Hotel Awards i Hotel of  the Year Award przyznawane przez British Hospitality Association. 

INFORMACJA PRASOWA