Pałac Mała Wieś nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej!

Pałac Mała Wieś nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej!

XVIII- wieczny Pałac Mała Wieś to wyjątkowe miejsce pod Warszawą. Ukazuje szyk i elegancję, która podnosi prestiż każdego wydarzenia biznesowego. Piękne wnętrza, wieloletnia tradycja oraz rozbudowana baza konferencyjna sprawiają, że jest ciekawym pomysłem na event na Mazowszu. Obiekt stał się członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej, które zrzesza firmy i lokalizacje związane z organizacją spotkań biznesowych. Wspólnie dążą do rozwoju i promowania branży eventowej.


200-letni kompleks wzbogaci SBE o dodatkowe 120 miejsc noclegowych, piękne sale konferencyjne i jedyną w swoim rodzaju salę bankietową o łącznej powierzchni 850 m2. Na zazielenionym terenie rozciąga się park w stylu angielskim i Ogród Francuski. Pokoje gościnne znajdują się w 4 zabytkowych Oficynach, Domu Ogrodnika oraz nowo postawionym Spichlerzu. Ofertę wzbogaca Restauracja Stara Wozownia, Winiarnia oraz Herbaciarnia.


Jako członek Stowarzyszenia Branży Eventowej, Pałac Mała Wieś wniesie na pewno wiele dobrego, a jednocześnie będzie stanowić ważny punkt podczas podróży biznesowych.


INFORMACJA PRASOWA


Dane teleadresowe:

Pałac Mała Wieś

Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży

+ 48 782 40 40 40

[email protected]

www.palacmalawies.pl