Pałac Łazienki II w Ciechocinku – właściwy adres na konferencje, szkolenia oraz bankiety

Pałac Łazienki II w Ciechocinku – właściwy adres na konferencje, szkolenia oraz bankiety

Konferencje i bankiety kujawsko-pomorskie 

Województwo kujawsko-pomorskie to zielone tereny, jeziora, lasy, które są doskonałym pomysłem na wypad za miasto i chwilę relaksu. A jednocześnie to miejsce bardzo dobrze skomunikowane. To tutaj, w sercu Kujaw leży Ciechocinek – jeden z najpiękniejszych kurortów uzdrowiskowych w kraju. 

Z dala od zgiełku wielkich miast, od tego codziennego pędu, znajdziecie Państwo zaczarowane miejsce - hotel Pałac Łazienki II w Ciechocinku. Przytulna Restauracja, aromat domowego ciasta, komfortowe pokoje, odprężające seanse w saunie, zapach świec dobiegający z gabinet masażu, duże zaplecze konferencyjne, zieleń dokoła i doskonały dojazd gwarantują relaks i niezapomniane integracje. 

Sale szkoleniowe w województwie kujawsko-pomorskim 

Pałac Łazienki II w Ciechocinku to obiekt wielofunkcyjny, dedykowany zarówno na imprezy kulturalne, artystyczne czy wydarzenia biznesowe. 

Dzięki bogatemu zapleczu konferencyjnemu, mogą tu Państwo zorganizować spotkanie w kameralnym gronie, jak i event nawet dla tysiąca gości. Mamy możliwość łączenia sąsiadujących sal. 

Sale są klimatyzowane, w pełni wyposażone, co usprawnia organizację spotkań. 

Obiekty na elegancki bankiet w kujawsko-pomorskim 

Jeśli szukają Państwo eleganckiego wystroju, profesjonalnej obsługi i wyjątkowej atmosfery, nie mogli Państwo lepiej trafić… Pałac Łazienki II w Ciechocinku to zabytkowy obiekt, który przeszedł renowację i nieustannie zachwyca swoich gości. 

Skosztują tu Państwo przepyszne staropolskie dania jak i europejskie przysmaki. Specjalnością Szefa Kuchni są regionalne dania z gęsi. Dodatkową atrakcją są zabawy podczas codziennych wieczorków tanecznych przy muzyce na żywo. Ponadto dla wszystkich Gości jest dostępny dyskretny drink-bar z ogródkiem letnim, w którym proponujemy odprężenie przy dźwiękach muzyki klasycznej oraz jazzowej. 

Pałacowe wnętrza i dbałość o szczegóły podczas organizacji imprez spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Gości. 

INFORMACJA PRASOWA