Otwarcie nowej restauracji Vibes Restaurant & Bar w Park Inn by Radisson Kraków.

Otwarcie nowej restauracji  Vibes Restaurant & Bar w Park Inn by Radisson Kraków.

Park Inn by Radisson Kraków ponownie otwiera swoją restaurację w nowym stylu. W kwietniu tego roku restauracja Vibes Restaurant & Bar przeszła gruntowną renowację.

Nowe wnętrza są stylowe, ciepłe i zapraszające, z delikatnymi kolorami, nowoczesnymi materiałami oraz wygodnymi strefami dla podróżujących służbowo i turystycznie. Zadbano o najmniejsze detale, aby zapewnić spersonalizowaną obsługę i niezapomniane wrażenia z pobytu. Restauracja i bar Vibes oferują niezobowiązującą atmosferę, w której goście mogą cieszyć się daniami kuchni polskiej i międzynarodowej na obiad lub kolację oraz bufetowym śniadaniem.


Andreea Cheratoiu, Dyrektor Generalny Park Inn by Radisson Kraków, mówi: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaprezentować w pełni odnowiony lokal, który po tak niesamowitej transformacji na pewno zrobi wrażenie. Ten projekt jest dla nas bardzo ważny i nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli powitać wszystkich gości, oferując im nowe doświadczenia, pełne piękna, stylu i zachwytu."

W ramach renowacji Park Inn by Radisson Kraków kontynuuje swoją inicjatywę charytatywną i przekazał wszystkie meble i materiały Uniwersytetowi Medycznemu w Kijowie, który otworzył kampus w nowej lokalizacji w Polsce.

„Stale dbamy o to, by nasze portfolio hoteli UBMhotels było dobrze doinwestowane. Właśnie zakończyliśmy pełną renowację powierzchni publicznych w naszym Park Inn by Radisson Kraków. Naszym celem jest również wywieranie wpływu społecznego w ramach naszej strategii ESG, ustaliliśmy, że przy każdym remoncie nasze lokalne kierownictwo hotelu będzie poszukiwać partnerów, którym będziemy mogli przekazać wymieniane wyposażenie.” – komentuje Martina Maly-Gaertner, dyrektor ds. operacyjnych UBM Development AG.
Hotel znajduje się w centrum Krakowa, w pobliżu Centrum Kongresowego ICE. Oferuje 152 nowo wyremontowane pokoje i apartamenty oraz pięć sal konferencyjnych z dostępem do jasnego foyer z panoramicznym widokiem. Hotel oferuje również wypożyczalnię rowerów, przestronne centrum fitness, saunę i podziemny parking.


INFORMACJA PRASOWA