Otwarcie hoteli 12 lutego - czas pomyśleć o OFERCIE WALENTYNKOWEJ

Otwarcie hoteli 12 lutego - czas pomyśleć o OFERCIE WALENTYNKOWEJ

MAMY TO! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił dzisiaj, że od 12 lutego otwarte zostaną hotele. Warunkiem jest obłożenie maksymalnie 50 %. Hotele będą mogły więc od przyszłego piątku przyjmować również gości indywidualnych i biznesowych. A nie tylko wybrane grupy zawodowe określone w rozporządzeniu.

Otwarcie 12 lutego nawet nas zaskoczyło. Przypomnijmy, że aktualne obostrzenia miały obowiązywać do 14 lutego, więc także włącznie z Walentynkami. Otwarcie nastąpi jednak 3 dni szybciej, co oznacza, że goście indywidualni mogą wyjechać na weekend walentynkowy. Warto wykorzystać tę szansę, którą dostali hotelarze i już teraz opracować specjalną OFERTĘ WALENTYNKOWĄ i rozpocząć kampanię reklamową tej oferty.

Chętnie udostępnimy w prezentacjach obiektów Państwa OFERTY. Wystarczy do nas napisać i przesłać mailem ofertę w formie pdf'u, grafiki czy linka do oferty na stronie. Nam też zależy, żeby hotele i inne obiekty noclegowe jak najszybciej pozbierały się po tym długim czasie zamknięcia.

Od 12 lutego oprócz hoteli otwarte zostaną również stoki narciarskie, baseny, kina, teatry, opery, filharmonie. W przypadku obiektów kultury zajęty może być do 50 % dostępnych miejsc. Zabroniona jest tam konsumpcja. Należy zachować reżim sanitarny i bezwzględny nakaz noszenia maseczek. 

Niestety restauracje i kawiarnie wciąż będą zamknięte. Nic w tej kwestii się nie zmieniło. Restauracje hotelowe również nie mogą działać normalnie - goście mogą poprosić o posiłek do pokoju. 

Zamknięte pozostają również siłownie i centra fitness.