Ostatnie powierzchnie do wynajęcia w biurowcu MediaHUB prawie rozdysponowane

Ostatnie powierzchnie do wynajęcia w biurowcu MediaHUB prawie rozdysponowane

W łódzkim MediaHUB pozostało już tylko 60mkw powierzchni do wynajęcia. Większość wolnych pomieszczeń w ostatnim czasie została wydzierżawiona przez PKO Bank Polski, lidera branży leasingowej EFL oraz firmę it Works specjalizującą się w usługach IT. Łącznie, nowi najemcy zajęli 772,44 mkw powierzchni.

Łódzki MediaHUB to luksusowy biurowiec klasy A należący do kompleksu budynków wybudowanych na miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Prócz obiektu biurowego znajduje się tutaj hotel DoubleTree by Hilton, Klub Koncertowy Wytwórnia oraz kino 3D. Sam MediaHUB liczy ponad 4 tys. mkw powierzchni. Znajdują się tu już biura takich firm jak Bluerank, TomTom, Seamless Poland, Infratel oraz Grupa Toya.

W ostatnim czasie do grona dzierżawców dołączył PKO Bank Polski, który zajął siódme piętro luksusowego biurowca, chcąc otworzyć tu Biuro Bankowości Prywatnej. Rozpocznie ono swoją działalność z dniem 1 października.

- Biura Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego zawsze oferują obsługę w zapewniających dyskretną atmosferę oraz prestiż budynkach zlokalizowanych w atrakcyjnych punktach miasta. Jestem przekonany, że łódzki MediaHUB spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – stwierdza Radosław Kiełbasiński, dyrektor Centrum Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego.

Z kolei na szóstym piętrze biurowca MediaHUB swoją siedzibę otworzy Europejski Fundusz Leasingowy, specjalizujący się w profesjonalnych usługach finansowych takich jak leasing, factoring oraz wynajem długoterminowy. Podobnie jak biuro Banku PKO, lokal EFL zostanie otwarty 1 października br.

- Od dłuższego czasu planowaliśmy przeniesienie naszej placówki do nowego, bardziej prestiżowego miejsca, z dużą ilością miejsc parkingowych, do którego będzie łatwy dostęp z wszystkich kierunków. MediaHUB to nowoczesny budynek, doskonale położony i spełniający nasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa lokalizacja będzie funkcjonalna zwłaszcza dla naszych Klientów. Mamy nadzieję już od października przyjmować naszych Klientów w nowej siedzibie – mówi Hubert Zych dyrektor łódzkiego oddziału EFL.

Pierwsze piętro budynku MediaHUB zajmie profesjonalna firma specjalizująca się w usługach IT, it Works. Oferuje ona swoim klientom szeroką ofertę usług informatycznych oraz audytów IT.

- Decyzja it WORKS o umiejscowieniu biura w tak wyjątkowym miejscu jest nieprzypadkowa. Łódzkie biuro handlowo-projektowe (it WORKS od wielu lat jest obecny w Łodzi) zostało utworzone aby świadczyć usługi IT oraz realizować projekty informatyczne dla klientów ze szczególnym uwzględnieniem centralnej Polski. Nowa, reprezentacyjna lokalizacja na pewno wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszej firmy przez obecnych i potencjalnych klientów, szczególnie w zakresie nowo budowanej oferty usług it WORKS w modelu chmurowym – stwierdza Paweł Jachyra, Dyrektor Handlowy it WORKS.

Proces komercjalizacji obiektu postępuje bardzo szybko, najprawdopodobniej ze względu na dogodne położenie biurowca MediaHUB w samym centrum Łodzi oraz na jego prestiż i nowoczesność. Do wynajęcia zostało już tylko 60 mkw powierzchni.

INFORMACJA PRASOWA