Ostatnie miejsca na warsztat MPI Poland Chapter z cyklu MPEC - „Czas na Twoje mocne strony – talenty Gallupa”!

Ostatnie miejsca na warsztat MPI Poland Chapter z cyklu MPEC - „Czas na Twoje mocne strony – talenty Gallupa”!

MPI Poland Chapter zaprasza wszystkich chętnych na stacjonarne szkolenie z cyklu MPEC (Meeting Professionals Excelence Classes) w dniu 11 maja 2022r. w Hotelu NYX w Warszawie. Temat warsztatu to „Czas na Twoje mocne strony – talenty Gallupa”.

W ramach warsztatu, specjaliści MICE będą mieć okazję rozwinąć dodatkowe kompetencje w zakresie identyfikacji swoich (i zespołowych) talentów i odpowiednio wykorzystywać poznany potencjał. 

Jak dowodzą badania Instytutu Gallupa, cała tajemnica zarządzania talentami i sukcesu polega na tym, aby wzmacniać jasne, a okiełznać nasze ciemne strony. Często staramy się doskonalić swoje słabe punkty. Okazuje się jednak, że żmudna praca nad nimi może być stratą energii i czasu. Dużo bardziej efektywne jest wykorzystanie dobrego potencjału, który posiadamy. 

Osoby, które wykorzystały to narzędzie deklarują:

  • 6 x wyższe zaangażowanie w podejmowane aktywności
  • 6 x więcej możliwości działania w sposób najlepszy z możliwych
  • 3 x wyższy poziom satysfakcji z życia


Naszym trenerem będzie Aleksandra Przybylska - Psycholog Biznesu, Trener Mocnych Stron. Na co dzień wspiera liderów i zespoły w rozwijaniu i wzmacnianiu skuteczności osobistej i zespołowej. A samo spotkanie odbędzie się w wyjątkowej, nowoczesnej przestrzeni Hotelu NYX w Warszawie (ul. Chmielna 71).

Poza warsztatem związanym z teorią mocnych stron wg Instytutu Gallupa, będzie również możliwość wykonania certyfikowanego testu talentów Instytutu Gallupa CliftonStrengths™ (za dodatkową opłatą), wraz z raportem i ogólnym omówieniem trenerskim. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to osiągnąć i rozpocząć swoją przygodę z talentami, koniecznie zarejestruj się na: https://meeting15.com/pl/buy/tickets/mpi-poland-chapter-czas-na-twoje-mocne-strony-talenty-gallupa

INFORMACJA PRASOWA