Opolskie Forum Menadżerów Służby Zdrowia

Opolskie Forum Menadżerów Służby Zdrowia

Pod koniec września odbędzie się profesjonalna konferencja, przeznaczona dla dla osób zajmujących się na co dzień zarządzaniem obiektami medycznymi. Mowa tu o Forum Menadżerów Służby Zdrowia, które będzie miało miejsce w opolskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym.

Forum Menadżerów Służby Zdrowia skierowane jest przede wszystkim do dyrektorów szpitali, menadżerów placówek medycznych, a także osób zarządzających prywatnymi obiektami leczniczymi. Podczas spotkania, wystąpią profesjonaliści na co dzień zajmujący się prowadzeniem wszelkiego rodzaju obiektów medycznych od strony prawnej, administracyjnej i menadżerskiej. Podzielą się oni z uczestnikami specjalistyczną wiedzą, która pozwoli usprawnić funkcjonowanie tego typu miejsc.

W szczegółowym programie konferencji poruszone zostanie wiele interesujących tematów m. in. możliwości wykorzystania środków unijnych w służbie zdrowia, perspektywy rozwojowe placówek medycznych, wykorzystanie w szpitalach nowoczesnych technologii, pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozwój obiektu leczniczego, wszelkie aspekty prawne i administracyjne związane z prowadzeniem placówki służby zdrowia i wiele, wiele innych.

Zainteresowanych zapraszamy 29 września 2015 roku do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu. Szczegóły dotyczące eventu oraz samej rejestracji można znaleźć na stronie: http://www.mcbkonferencje.pl/konferencje;96;1.

INFORMACJA PRASOWA