Odświeżone wnętrza Qubus Hotel Głogów

Odświeżone wnętrza Qubus Hotel Głogów

Qubus Hotel w Głogowie jest jednym z 14 obiektów całej sieci. Obiekt konferencyjny, by sprostać wymaganiom swoich gości stale się zmienia i wprowadza wiele udogodnień. Na przełomie lutego, marca i kwietnia hotel przeszedł remont. Nastąpiła także zmiana w jego infrastrukturze.

Qubus Hotel Głogów funkcjonuje już od 13 lat. Obiekt cieszy się dużą popularnością zarówno wśród gości z zagranicy, jak i lokalnych przedsiębiorców czy mieszkańców miasta organizujących imprezy okolicznościowe.

Zmianę przeszły przede wszystkim pokoje na 4 i 5 piętrze. Wymienione zostały zasłony i kapy na łóżka. Zamontowano także klimatyzację i nowe telewizory LCD. Modernizacja objęła aż 44 pokoje.

Odmieniony wygląd dostrzec można także we wnętrzach restauracji. Tam wymienione zostały kasetony sufitowe oraz rolety, a także zamontowano klimatyzację dla większego komfortu gości. Obiekt konferencyjny może poszczycić się także nowymi roletami w holu i lobby barze oraz samoobsługowym ekspresem do kawy w recepcji.

- Na rynku lokalnym jesteśmy znanym i lubianym obiektem noclegowym, który oferuje bardzo wysoką jakość usług potwierdzoną licznymi referencjami firm jak i osób prywatnych. Bycie liderem zobowiązuje nas do tego, by cały czas się rozwijać i spełniać oczekiwania naszych Gości - podsumowuje Mariusz Kaczmarski, dyrektor Qubus Hotel Głogów.

INFORMACJA PRASOWA