Odnowione wnętrza konferencyjne warszawskich hoteli Radisson Blu

Odnowione wnętrza konferencyjne warszawskich hoteli Radisson Blu

Sieć hoteli Radisson Blu znana jest nie tylko z oferty komfortowych noclegów, ale także nowoczesnych sal szkoleniowych i konferencyjnych. Chcąc sprostać wymaganiom gości i podwyższyć standard dwa obiekty: Radisson Blu Centrum Hotel Warsaw i Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw oddały do użytku świeżo wyremontowane sale o łącznej powierzchni około 2 tys. m2.

Wraz z niedawno przeprowadzonymi pracami, wnętrza warszawskich hoteli Radisson Blu nabrały nowego wymiaru. Na terenie Radisson Blu Centrum Hotel Warsaw wyremontowanych zostało 8 sal o łącznej powierzchni 591 m2., natomiast Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw odnowiło 10 z 13 sal, o powierzchni 1400 m2. Prace w obu hotelach trwały prawie 2 miesiące.

- Nasze hotele codziennie organizują spotkania o różnej tematyce, eventy i szkolenia. Aby zachować wysoką jakoś świadczonych przez nas usług zdecydowaliśmy się, by wraz z nadejściem wiosny dokonać gruntownego odświeżenia zapleczy konferencyjnych w obydwu hotelach. Staramy się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Już na pierwszy rzut oka widać, że wyremontowane sale konferencyjne nabrały zupełnie nowego, świeżego charakteru. Staraliśmy się utrzymać nasze wnętrza w stonowanej kolorystyce, aby podkreślały indywidualny charakter każdego spotkania biznesowego – mówi Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu warszawskich hoteli marki Radisson Blu Ada Rusowicz-Fischer.

Nowe wnętrza zdecydowanie wpłynęły na atrakcyjność obiektów konferencyjnych. Ściany wnętrz utrzymane zostały w stonowanej kolorystyce, natomiast podłogi pokryto dywanami w nowoczesne wzory. Oba hotele dysponują wyposażeniem, w którego skład wchodzą klimatyzacje, oświetlenia, ekrany i dostęp do bezprzewodowego Internetu. Radisson Blu Sobieski wyposażono dodatkowo w nowe stoły konferencyjne oraz krzesła.

INFORMACJA PRASOWA