Odkrycia Roku 2012 MPI Poland

Odkrycia Roku 2012 MPI Poland
Na Gali Osobowości Roku MICE Poland, która odbyła się w Warszawie 25 stycznia MPI Poland już po raz drugi przyznało tytuł Odkrycia Roku w branży przemysłu spotkań. W tym roku została nim Sara Lamik. Wykazuje się profesjonalizmem oraz niebywałą pasją i zaangażowaniem w podejmowane działania. Osiąga sukcesy mimo, że promuje obiekt, który dopiero powstaje – napisano w uzasadnieniu.

Sara Lamik od dziewięciu lat jest związana zawodowo z Krakowskim Biurem Festiwalowym. Zajmowała się promocją i pozyskiwaniem sponsorów, ale także organizacją widowni i realizacją imprez kulturalnych. Od 2007 roku jest odpowiedzialna za promocję, pozyskiwanie klientów, imprez i planowanie przyszłej działalności powstającego Centrum Kongresowego ICE Kraków, którego operatorem jest KBF.

Wojciech Liszka, prezes MPI Poland Club mówi o konkursie: "Pomysł stworzenia nagrody „Odkrycie Roku MPI Poland” zrodził się jeszcze w 2010 roku. Jego celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma na celu ukazanie osób o dużym potencjale i ma być motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. MPI jest organizacja zrzeszającą ludzi i pomagającą im rozwinąć skrzydła, wykorzystać potencjał. Mamy nadzieje, że dzięki temu prestiżowemu wyróżnieniu będziemy mogli pomagać przyszłym liderom branży. Decyzję o przyznaniu tytułu „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia”. Pierwszym laureatem nagrody został w zeszłym roku Davide Odella, event manager w warszawskim oddziale Grupy Trip.

Wśród osób nominowanych do Osobowości Roku znaleźli się też członkowie MPI. Tytuł Organizatora Roku 2012 został przyznany Aleksandrze Pietras współwłaścicielce firmy DMC Poland i członkowi MPI.

INFORMACJA PRASOWA