Obraz Barbary Kowalczyk w Hotelu Bellotto w ramach konceptu Kwartał Sztuki

Obraz Barbary Kowalczyk w Hotelu Bellotto w ramach konceptu Kwartał Sztuki

Hotel Bellotto ogłasza kolejny etap swojego innowacyjnego konceptu "Kwartał Sztuki", zapraszając gości do odkrywania dzieła Barbary Kowalczyk, wybitnej artystki współczesnej. Trzymiesięczna ekspozycja obrazu z kolekcji „Stany skupienia” potrwa do końca czerwca, oferując niepowtarzalną okazję do zanurzenia się w świat sztuki.

„Dookoła”, obraz olejny autorstwa Barbary Kowalczyk, to nie tylko wyraz jej wyjątkowego talentu, ale także zaproszenie do refleksji nad współczesnymi tematami i emocjami. Przenikliwość jej dzieła łączy się tutaj z ekspresją wizualną, tworząc fascynujący obraz ludzkiego doświadczenia.

„Kwartał Sztuki” w Hotelu Bellotto to więcej niż tylko ekspozycja, to okazja do głębszego zanurzenia się w kulturę i estetykę. Obraz Barbary Kowalczyk idealnie wpisuje się w atmosferę wiosenną, dodając kolorów i inspiracji wnętrzom hotelowym.

„Dookoła” jest dostępny dla zainteresowanych za kwotę 12 000 zł, stając się nie tylko częścią kolekcji, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym dla nowoczesnych przestrzeni.

Zachęcamy wszystkich miłośników sztuki do odwiedzenia Hotelu Bellotto i odkrycia magicznego świata „Kwartału Sztuki”, gdzie co kwartał czekać będą nowe artystyczne odkrycia, inspirujące i budzące do życia zmysły.

INFORMACJA PRASOWA