O kulturze bez tajemnic-III Ogólnopolski Kongres Instytucji Kultury

O kulturze bez tajemnic-III Ogólnopolski Kongres Instytucji Kultury
Zagadnienia prawne i praktyczne aspekty prowadzenia działalności kulturalnej będą tematami zbliżającego się Ogólnopolskiego Kongresu Instytucji Kultury. Będzie to trzecia edycja spotkania, które tym razem organizatorzy planują w Warszawie.

20 listopada po raz trzeci będzie okazja do poznawania od kuchni zasad prowadzenia działalności kulturalnej. Eksperci ze środowisk kulturalnych udzielą uczestnikom praktycznych wskazówek dotyczących prawa i sposobów pozyskiwania funduszy. Głównym tematem Kongresu będzie natomiast cyfrowa kultura i „kulturalne” pieniądze. Tu paneliści skupią się na szansach i zagrożeniach płynących z wykorzystywania nowych mediów, a także różnych metodach popularyzowania kultury w środkach masowego przekazu.

Uczestnicy Kongresu to nie tylko przedstawiciele świata szeroko pojmowanej kultury ale również ci, którzy dopiero stawiają w nim pierwsze kroki. Spotkanie jest znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy i inspirowania się do nowych projektów dla każdego zainteresowanego tą dziedziną.

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej wydarzenia pod adresem :  kongresinstytucjikultury.com.pl oraz  na mjtraining.pl.


INFORMACJA PRASOWA