NSC Hotels jednak we wrześniu! Sprawdź, jak będzie wyglądać.

NSC Hotels jednak we wrześniu! Sprawdź, jak będzie wyglądać.

Ostatnie miesiące dla branży hotelarskiej są bardzo trudne, więc każde wydarzenie, na której możemy dowiedzieć się czegoś nowego, jak wyjść z kryzysu, jak lepiej sprzedawać, jak zwiększyć zyski, jak lepiej się reklamować, jest na wagę złota. Chętnie Was zawsze informujemy o takich eventach. Tym razem chcemy Was poinformować o kongresie, który mamy przyjemność objąć naszym PATRONATEM MEDIALNYM.

NSC Hotels to jedno z najbardziej merytorycznych wydarzeń branżowych. Solidna dawka wiedzy, wskazówek i wielu ciekawych prelegentów. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się 21 września w DoubleTree by Hilton Warsaw. Szybko dodamy od razu, że wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w warszawskim hotelu, nie online, do czego nas ostatnio organizatorzy wydarzeń branżowych przyzwyczaili. Mamy nadzieję, że uda się zorganizować to wydarzenie, bo byłaby to świetna okazja, żeby się w końcu spotkać i wymienić doświadczenia. 

Podczas NSC Hotels odbędzie się debata ekspercka z udziałem Elżbiety Nitsze, Miłosza Stanisławskiego, Michała Kozaka i Marcina Mączyńskiego. Będą oni rozmawiać o przyszłości hotelarstwa w Polsce. 

Prelekcje ekspertów będą odbywać się jednocześnie na dwóch scenach: Scena "Sprzedaż" i Scena "Zarządzanie". 

PATRONAT MERYTORYCZNY: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego i Hotelmania.

SREBRNY SPONSOR: Aqua System.

PARTNER TECHNOLOGICZNY: Merizon.

PATRON MEDIALNY: Między innymi SaleBiznesowe.pl.

Bilety do kupienia tutaj: https://nationalsales.pl/nsc-hotels-program-2/ 

INFORMACJA PRASOWA