NSC Hotels jednak nie w kwietniu, a w maju!

NSC Hotels jednak nie w kwietniu, a w maju!

Organizatorzy wydarzenia NSC Hotels postanowili przełożyć swoje wydarzenie o miesiąc, tłumacząc się względami bezpieczeństwa. 

"Analizując sytuację epidemiologiczną w Polsce i kolejne decyzje rządu, wiemy, że nadchodzące tygodnie miną na szerokim rozwoju programu szczepień. Co za tym idzie, obostrzenia będą luzowane, a Polacy znów poczują, że mogą korzystać w pełni z bogatej oferty życia społecznego. Mamy na uwadze, że decyzja o przeniesieniu wydarzenia na maj przełoży się na komfort i wysokie poczucie bezpieczeństwa Uczestników. Naszym celem jest, by organizowane przez nas eventy były wyłącznie źródłem satysfakcji i zadowolenia, a nie niepokoju związanego z wpływem czynników od nas niezależnych na terminy ich realizacji."

NSC Hotels to merytoryczne wydarzenie poświęcone przyszłości sprzedaży w branży hotelarskiej w Polsce. Druga edycja wydarzenia odbędzie się w 27 maja 2021 w DoubleTree by Hilton Warszawa.

Partnerami merytorycznymi wydarzenia są Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz Hotelmania. Partnerem technologicznym została firma Merizon.

Serwis SaleBiznesowe.pl jest jednym z Patronów Medialnych NSC Hotels, z czego bardzo się cieszymy. 

Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się:

  • Jak w tych trudnych czasach sprzedawać efektywnie i dlaczego warto utrzymać zespół handlowców? 
  • Gdzie znaleźć dodatkowy potencjał do zarobku i co zrobić, by odbudować relacje z klientami?


Będzie też o prawnych aspektach prowadzenia obiektów, a także o ich ochronie przed niekorzystną koniunkturą gospodarczą. 

Eksperci podzielą się także swoją wiedzą na temat tego, jak dotrzeć do nowych klientów przy niższych budżetach marketingowych.

Dla kogo jest NSC Hotels?

NSC Hotels to wydarzenie, opowiadające wymaganiom właścicieli obiektów, general managerów i dyrektorów sprzedaży w branży hotelarskiej. Ponadto, dedykowane jest również banquet/convention sales managerom i specjalistom do spraw sprzedaży.

Na stronie https://nationalsales.pl/kup-bilet-hotels/ można się zarejestrować na wydarzenie.

INFORMACJA PRASOWA