Nowy obiekt marki Stay inn już otwarty

Nowy obiekt marki Stay inn już otwarty

W miniony weekend miało miejsce oficjalne otwarcie nowego obiektu marki Stay inn. Jest to już drugi obiekt tej sieci w Gdańsku, po Hostelu Stay inn, funkcjonującym już od dwóch lat. Tym razem marka oferuje swoim gościom komfortowy i stylowy trzygwiazdkowy Hotel Stay inn.

W ofercie nowego obiektu marki Stay inn znajdują się 42 przestronne i oryginalnie zaaranżowane pokoje. Wnętrza wyposażone zostały w osobne łazienki, klimatyzację, dostęp do internetu oraz system wyciszający ze względu na położenie hotelu w samym centrum miasta.

Dużą atrakcją nowego Hotelu Stay inn z pewnością jest wyśmienita restauracja Cico, serwująca pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Posiłki przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych, najświeższych składników, co zapewnia potrawom wyjątkowy smak, aromat i wygląd.

Nowy Hotel Stay inn to również profesjonalny obiekt konferencyjny. Z myślą o gościach biznesowych przygotowano przestronną i nowoczesną salę konferencyjną, wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu.

Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa strefa wypoczynkowa, zlokalizowana na dachu obiektu. Jest to stylowa przestrzeń, otoczona bogatą roślinnością, gdzie można zrelaksować się po całodniowym zwiedzaniu miasta lub udanej konferencji czy szkoleniu.

INFORMACJA PRASOWA