Nowy obiekt marki ibis Styles w Gnieźnie

Nowy obiekt marki ibis Styles w Gnieźnie

Firma Orbis podpisała umowę franczyzową na gnieźniejski obiekt hotelowy. Na jej podstawie w historycznej stolicy Polski, powstanie pierwszy hotel pod szyldem sieci ibis Styles. Nowy obiekt będzie się mieścił w samym centrum miasta, na rogu ulic Chrobrego i Sobieskiego.

Otwarcie nowego hotelu ibis Styles Gniezno planowane jest w połowie 2016 roku. Obiekt będzie oferował gościom 70 przestronnych i nowocześnie wyposażonych pokoi, stylową restaurację oraz profesjonalne sale szkoleniowe i konferencyjne. Dużym atutem hotelu będzie także jego wyjątkowy wystrój, nawiązujący do historii Gniezna jako pierwszej stolicy Polski. Oryginalne aranżacje będą obecne zarówno w częściach wspólnych obiektu, jak i pokojach i apartamentach. Ibis Styles Gniezno będzie również spełniał wszelkie standardy, obowiązujące w obiektach Grupy AccorHotels i Orbis.

- Wybraliśmy dla hotelu markę ibis Styles, ponieważ doskonale pasuje do naszych planów biznesowych, gwarantuje rozpoznawalność i dostęp do szerokiego grona potencjalnych klientów. Liczymy też, że współpraca z Orbisem i Accorem będzie sukcesem dla obu stron - mówi Beata Pietrak, przedstawicielka firmy Hotele Pietrak sp.j.

Hotel ibis Styles Gniezno dołączy do licznej rodziny obiektów marki ibis, których na świecie jest już 293 w aż 25 krajach.

INFORMACJA PRASOWA