Nowy obiekt Best Western w Płocku

Nowy obiekt Best Western w Płocku

Do marki Best Western dołączył na dniach płocki Hotel Petropol. Jest to trzygwiazdkowy, profesjonalny obiekt konferencyjny, który przeszedł gruntowną renowację, by dostosować się do standardów obowiązujących w każdym hotelu tej sieci.

Nowy Hotel Best Wesern Petropol położony jest w samym sercu Płocka, skąd blisko jest do najważniejszych punktów i atrakcji miasta m.in. do dworca PKP czy PKS. W ofercie obiektu znajdują się 83 komfortowe i przestronne pokoje oraz apartamenty, wyposażone w eleganckie meble, łazienki, dostęp do internetu oraz TV.

Z myślą o gościach biznesowych w hotelu powstały dwie profesjonalne sale konferencyjne, z których większa przeznaczona jest na 120 osób, a mniejsza z powodzeniem sprawdzi się podczas niewielkich spotkań. Wnętrza konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu.

- Otwarcie hotelu Best Western Petropol to dla nas pierwszy krok w kierunku intensywnego rozwoju w Polsce, który zaplanowaliśmy na 2015 rok. Obiekt ten w przeszłości był wizytówką miasta, chcemy przywrócić mu dawną renomę. Jestem przekonany, że nasze starania umożliwią nam pozyskanie wielu lojalnych klientów – skomentował Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

Dodatkowe atuty hotelu to wykwintna restauracja, serwująca pyszne dania kuchni z całego świata oraz możliwość organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, firmowych bankietów, imprez integracyjnych oraz wesel. Profesjonalny personel zadba o kompleksową obsługę każdego wydarzenia.

- Petropol to silna marka w oczach lokalnej społeczności, natomiast Best Western to gwarancja jakości rozpoznawalna na całym świecie. Wierzę, że połączenie tych dwóch czynników przyniesie nam sukces – stwierdziła Izabela Jarota-Wahed, Dyrektor Generalny Best Western Hotel Petropol.  

INFORMACJA PRASOWA