Nowy hotel w Żorach

Nowy hotel w Żorach

Już pod koniec stycznia przyszłego roku w Żorach zostanie otwarty nowy Hotel Alto. Obecnie kończy się etap budowy obiektu, a grudzień będzie miesiącem przeznaczonym na prace wykończeniowe wnętrza budynku.

Nowy obiekt hotelowy w Żorach będzie miał do zaoferowania gościom 54 przestronne i wygodne pokoje. Alto stawia na nowoczesny design swoich wnętrz, charakteryzujących się odważną kolorystyką oraz stylowym oświetleniem. Ponadto, wnętrza hotelowe wyposażone zostaną w komfortowe łóżka oraz profesjonalne kąciki do pracy, co z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza gościom biznesowym. Natomiast z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowano specjalnie przystosowane pokoje rodzinne.

W ogólnodostępnej przestrzeni hotelowej goście znajdą tzw. Strefę Widelca oraz Strefę Odpoczynku. Pierwsza z nich będzie oferowała gościom bogate śniadania w formie stołu szwedzkiego, a także typowe menu restauracyjne w postaci pysznych dań kuchni międzynarodowej. Natomiast po obfitym posiłku będzie można zrelaksować się w Strefie Odpoczynku na wygodnej, dużej kanapie przed nowoczesnym telewizorem.

Dodatkowe udogodnienia, jakie znajdą się w Hotelu Alto to InfoDesk, gdzie w wygodny i prosty sposób będzie można uzyskać informacje na temat obiektu i jego usług oraz dokonać płatności. Ponadto, hotel zostanie wyposażone w innowacyjny system self check in, który pozwoli gościom na szybkie zameldowanie i wymeldowanie.

INFORMACJA PRASOWA