Nowy Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Nowy Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój
W Polanicy- Zdroju trwa pierwszy etap budowy trzeciego Hotelu SPA Dr Irena Eris. Z tej okazji 27 maja odbyła się na placu budowy uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. W wydarzeniu, obok właścicieli budującego się hotelu - Ireny Eris i Henryka Orfingera, wzięli udział przedstawiciele władz lokalnych z burmistrzem miasta Jerzym Terleckim oraz przedstawiciele najważniejszych instytucji miejskich.

Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju będzie pierwszym pięciogwiazdkowym obiektem hotelarskim w Kotlinie Kłodzkiej. Jego usytuowanie jest wyjątkowe, gdyż znajduje się na czterohektarowej działce blisko centrum miasta, zaledwie pięć minut spacerem od Parku Zdrojowego. Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój będzie nawiązywał do stylu budownictwa uzdrowiskowego z charakterystycznym dla tego regionu eklektyzmem.

Cały budynek zamknie się w 6 kondygnacjach obejmujących podziemie, parter i cztery piętra w najwyższej części, w której to usytuowane będą m.in. apartamenty. Łącznie znajdzie się w nim 85 luksusowych pokoi i apartamentów, każdy z balkonem lub tarasem. Do tego restauracja i kawiarnia, Centrum SPA z basenem o długości ok. 17 m i mniejszym basenem rekreacyjny oraz kompleks z saunami i jacuzzi. Sercem hotelu będzie Kosmetyczny Instytut Irena Eris z ponad 20 gabinetami, oferujący szeroką gamę firmowych zabiegów pielęgnacyjnych, ale także zabiegów typu spa, masaży i z zakresu medycyny estetycznej. Na potrzeby grup biznesowych powstaną nowocześnie wyposażone sale konferencyjne.

Zarówno restauracja, jak i kawiarnia oraz znajdujący się w hotelu Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris będą dostępne także do gości z zewnątrz - mieszkańców Polanicy-Zdroju i kuracjuszy w niej wypoczywających. Zakończenie inwestycji zaplanowano na przełom 2014 i 2015 roku.


INFORMACJA PRASOWA