Nowy hotel sieci Mercure w Bydgoszczy

Nowy hotel sieci Mercure w Bydgoszczy

W dniu 29 grudnia 2014 roku w Bydgoszczy otwarty został nowy, czterogwiazdkowy obiekt hotelowy marki Mercure. Jest to już 21 hotel tej sieci w Polsce, a pierwszy w Bydgoszczy.

Hotel Mercure Bydgoszcz Sepia oferuje swoim gościom aż 90 komfortowych i elegancko zaaranżowanych pokoi jedno- i dwuosobowych, a także wnętrza o podwyższonym standardzie i luksusowy apartament. Hotel przystosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. W nowym obiekcie marki obowiązuje także program „Gwarancja Jakości Mercure”, który zapewnia gościom najwyższy standard usług oraz niezwłoczne reagowanie na potrzeby gości.

- Przynależność do międzynarodowej sieci hotelowej o rozpoznawalnej marce daje stabilność prowadzenia biznesu. Zdecydowaliśmy się na dołączenie do marki Mercure, ponieważ to aktualnie niekwestionowany lider w kategorii hoteli w klasie średniej w Polsce. Filozofią działania sieci jest unikatowy charakter każdego obiektu, oryginalność i lokalne akcenty. Ze względu na położenie naszego hotelu naprzeciwko Opery Nova zdecydowaliśmy się, że motywem głównym będzie muzyka, która przejawia się w wystroju i wnętrzach hotelu – tłumaczy Violeta Politowska, Dyrektor hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia.

Mercure Bydgoszcz Sepia to także świetne miejsce na konferencje, szkolenia i zjazdy służbowe. Obiekt dysponuje nowoczesnymi i profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, w których można dowolnie aranżować przestrzeń, dostosowując ją do potrzeb klientów. Dodatkowe atrakcje to wykwintna restauracja z pysznymi daniami kuchni regionalnej, strefa fitness oraz sauna.

- Od wielu lat, w zaplanowany i konsekwentny sposób rozwijamy potencjał sieci Mercure. Efektem tej pracy jest powiększająca się liczba klientów zainteresowanych franczyzą. Mercure Bydgoszcz Sepia to 23. hotel w naszej sieci, włączając inwestycje na Litwie i Łotwie. Wprowadzając usługi takie jak „Gwarancja Jakości Mercure” stale dbamy o najwyższe standardy usług oraz zwiększanie wiarygodności na rynku. Pozwala nam to na oferowanie potencjalnym klientom produktów, które będą jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania - komentuje Joanna Świerkosz, Dyrektor Sprzedaży, Marketingu i Dystrybucji w Grupie Hotelowej Orbis.

Zdecydowanym atutem obiektu jest jego położenie w ścisłym centrum Bydgoszczy. Zlokalizowany jest on w sąsiedztwie Opery Nova, a także Starego Rynku, skąd blisko do najważniejszych rozrywek i atrakcji turystycznych. Wśród szerokiej gamy usług nowego Hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia znajdą coś dla siebie zarówno goście indywidualni, jak i grupy zorganizowane.

INFORMACJA PRASOWA