Nowy hotel sieci B&B

Nowy hotel sieci B&B

W 2016 roku w Katowicach zostanie otwarty nowy hotel pod szyldem marki B&B. Będzie to czwarty obiekt hotelowy, po filii we Wrocławiu, Toruniu i Warszawie, tej sieci w Polsce.

Nowy Hotel B&B Katowice powstanie w samym centrum miasta w bliskim sąsiedztwie dworca PKP. Budynek charakteryzować będzie prosta forma, idealnie wpasowująca się w otaczającą hotel architekturę miasta. Zastosowanie stonowanych barw oraz nowoczesnego, minimalistycznego stylu sprawi, że obiekt stanie się nie tylko funkcjonalny, ale i posiadający walory estetyczne.

- Znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miasta to wizytówka wszystkich hoteli B&B i istotny element polityki naszej firmy. W połączeniu z atrakcyjną ceną oraz wysokim standardem jakości oferowanych usług, stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej. Potwierdzeniem tego są bardzo dobre wyniki osiągane przez nasze obiekty w Warszawie, Toruniu czy we Wrocławiu –tłumaczy Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska.

Nowy hotel sieci B&B będzie dysponował 105 komfortowymi pokojami, w tym także pokojami typu studio oraz przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. W katowickim obiekcie stworzone zostanie również profesjonalne zaplecze konferencyjne z przestronną salą szkoleniową, wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny. Będzie to więc idealny hotel zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych, w tym firm i przedsiębiorstw.

INFROMACJA PRASOWA