Nowy hotel Ibis Styles w Łotwie

Nowy hotel Ibis Styles w Łotwie

Już 1 września br. w Rydze zostanie otwarty nowy, trzygwiazdkowy obiekt hotelowy pod szyldem marki Ibis Styles. Hotel wyróżniać się będzie marynistyczną stylizacją wnętrza, uzyskaną dzięki grafikom z motywem portu w pokojach, a także wielką kotwicą w hotelowym holu.

Wystrój nowego obiektu Ibis Hotel został zainspirowany sąsiedztwem pobliskiego portu oraz samą Rygą, która jest przecież miastem portowym. Elementy kojarzące się z morzem i statkami pojawiają się niemal na każdym kroku. Dodatkową atrakcją jest stylizowana na wnętrze latarni morskiej hotelowa restauracja znajdująca się na 12 piętrze obiektu.

Hotel Ibis Styles Riga posiada 76 wygodnych i funkcjonalnych pokoi, a także profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Ponadto obiekt położony jest w bardzo dogodnej lokalizacji, blisko centrum miasta oraz licznych atrakcji takich jak siłownia, spa, basen, kręgielnia czy mini golf.

Sieć hoteli Ibis Styles charakteryzuje się unikalnym designem. Każdy z obiektów posiada niepowtarzalny wystrój inspirowany najczęściej miejscem, w którym hotel jest położony. Mimo różnej aranżacji wnętrz obiekty Ibis Styles łączy zawsze wysoka jakość usług, a także gwarancja, że w cenę noclegu wliczone będzie obfite śniadanie oraz możliwość korzystania z internetu na terenie całego obiektu.

INFORMACJA PRASOWA