Nowy dyrektor Holiday Inn Warsaw City Centre!

Nowy dyrektor Holiday Inn Warsaw City Centre!

Justyna Obiegło, doświadczona hotelarka, która przez wiele lat związana była z InterContinental Warszawa, objęła stanowisko dyrektora w popularnym warszawskim hotelu.

Holiday Inn Warsaw City Centre to doskonale położony hotel w śródmieściu Warszawy, w dzielnicy biznesowo-kulturalnej. Hotel oferuje 256 pokoi, w tym pokoje rodzinne, oraz cztery nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w najwyższej jakości sprzęt AV.

Justyna Obiegło, która ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, jest idealnym kandydatem na stanowisko dyrektora w Holiday Inn Warsaw City Centre. Wcześniej pełniła funkcję zastępcy dyrektora generalnego w InterContinental Warszawa, gdzie nadzorowała tworzenie strategii, politykę cenową, monitorowanie poziomu wskaźników sprzedaży oraz maksymalizację przychodów zarówno w hotelach luksusowych, jak i ekonomicznych.

Obiegło rozpoczęła swoją karierę w Sheraton Poznań Hotel w 2007 roku, gdzie pracowała jako analityk rynku, a następnie jako Revenue Manager. W 2012 roku przeniosła się do Warszawy, aby objąć stanowisko Cluster Revenue Managera hoteli Sheraton i Westin, a wkrótce potem rozpoczęła współpracę z siecią IHG Hotels & Resorts na stanowisku Director of Revenue Management w jednym z wiodących w Europie hoteli InterContinental Warszawa.

 „Ostatnie lata były okresem wielkich przemian w branży turystycznej i postawiły przed nami ogromne wyzwania oraz pokazały jak w bardziej efektywny sposób zarządzać procesami. Jestem przekonana, że wnioski z tego czasu przyniosą w długoterminowej perspektywie korzyści dla właścicieli, pracowników i społeczności. Bardzo się cieszę, że jako swój pierwszy hotel, będę miała okazję poprowadzić właśnie Holiday Inn, czyli jeden z najbardziej rozpoznawanych brandów w portfolio IHG Hotels & Resorts”. - mówi Justyna Obiegło

Justyna Obiegło odegrała istotną rolę w otwarciu i pozycjonowaniu Holiday Inn Warsaw City Centre w 2017 roku oraz wspierała InterContinental Malta na stanowisku Cluster Director of Revenue Management. W 2020 roku dołączyła do programu mentoringowego IHG Rise, który ma na celu wsparcie kobiet, których ambicją jest zostanie General Managerem. W 2022 roku awansowała na stanowisko Executive Assistant Manager in charge of Rooms Operations and Revenue w InterContinental Warszawa.

W Holiday Inn Warsaw City Centre Justyna Obiegło odpowiada za wyniki hotelu pod względem komercyjnym i operacyjnym. Jej doświadczenie i wiedza na temat branży hotelarskiej oraz zdolności przywódcze stanowią doskonałe narzędzia do osiągania sukcesów biznesowych w hotelu.

INFORMACJA PRASOWA