Nowy członek Stowarzyszenia Branży Eventowej - Estancia Group

Nowy członek Stowarzyszenia Branży Eventowej - Estancia Group
Estancia Group z Lesznowoli koło Grójca to agencja eventowa, która od ponad 16 lat świadczy swoje usługi. Oferuje usługi pod trzema markami: Siedzę na Palecie, Pozytywnie i Kreatywnie, Spływy Pilicą. Od teraz agencja należeć będzie do Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Grono członków SBE poszerzyło się o nową agencję eventową Estancia Group, która znana jest z wielu zrealizowanych projektów. Najczęściej realizuje eko eventy, konferencje, eventy tematyczne i wyjazdy integracyjno -motywacyjne. Klientami agencji są osoby i firmy z różnorodnych branż, np. z kosmetycznej, medialnej, finansowej i telekomunikacyjnej. Należą do niej głównie managerowie, którzy współpracują z doświadczonymi instruktorami i animatorami.

Członkostwo Estancia Group w SBE pokazuje, że coraz więcej firm działających w obszarze MICE dostrzega i docenia zalety obecności w organizacjach branżowych.

Stowarzyszenie Branży Eventowej to jedna z najważniejszych i najbardziej aktywnych organizacji, zrzeszających podmioty, prowadzące szeroko rozumianą działalność eventową. Naszą siłą są nasi członkowie – firmy oraz osoby. Cieszymy się, że kolejna agencja znalazła się w gronie profesjonalnych, kreatywnych i zachowujących wysokie standardy podmiotów” – mówi Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE.

„Kochamy eventy, kochamy ludzi, więc w ramach przystąpienia do SBE liczymy na kontakty z innymi specjalistami z naszej branży. Na pewno możliwość przedyskutowania różnych kwestii, poradzenia się nieco bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów jest dla ważna. Będziemy się także mocno angażować w projekty branżowe SBE” – mówi Karolina Turska – Fiszlak z Estancia Group.

INFORMACJA PRASOWA