Nowy butikowy hotel w portfolio Vienna House

Nowy butikowy hotel w portfolio Vienna House
Vienna House przejęła butikowy hotel w Dreźnie i przygotowuje się do jego ponownego otwarcia. Umowa najmu z Dekor Vastgoed B.V. - holenderskim funduszem nieruchomości została podpisana we wrześniu 2016 roku, a nowy Vienna House QF Dresden otworzy swoje drzwi w styczniu 2017 roku.

Ekskluzywny, butikowy hotel funkcjonuje na rynku od 2006 roku i znajduje się w kompleksie znanym jako „QF”, położonym na drezdeńskim starym mieście, tuż obok słynnego Kościoła Marii Panny oraz Nowego Rynku. Poza hotelem, QF oferuje również luksusowe sklepy, restauracje, biura i mieszkania.

Design hotelu, projektu włoskiego architekta Lorenzo Bellini, to połączenie elegancji oraz naturalnych barw. “QF Dresden poszerza portfolio hoteli Vienna House, które reprezentują takie cechy jak indywidualizm i styl oraz nowe formy odpoczynku i relaksu – tak zwany nowoczesny luksus”, wyjaśnia Rupert Simoner, prezes Vienna House. “Wszystkie nasze hotele łączy jedno: dążenie do tego, aby być prawdziwym gospodarzem. To właśnie ta motywacja, w połączeniu z know-how oraz elastycznością, pozwolą nam z sukcesem zarządzać nowym hotelem”, mówi Simoner o swoich planach. W kolejnych miesiącach zostaną przeprowadzone niezbędne prace remontowe, w tym przebudowa lobby oraz stworzenie strefy fitness.

Nowy hotel, Vienna House QF Dresden - “QF”, oferuje 95 pokoi i apartamentów, restaurację, bar i kawiarnię, a także dwie sale konferencyjne. Większa z nich, zlokalizowana na dachu, jest połączona z barem i strefą lounge oraz małym tarasem z widokiem na Kościół Mariacki.

INFORMACJA PRASOWA