Nowi Dyrektorzy Regionalni Stowarzyszenia Branży Eventowej na Śląsku oraz Warmii i Mazurach

Nowi Dyrektorzy Regionalni Stowarzyszenia Branży Eventowej na Śląsku oraz Warmii i Mazurach
O dwóch nowych Dyrektorów Regionalnych poszerzyło się Stowarzyszenie Branży Eventowej. Przemysław Pichalski rządzić będzie na Warmii i Mazurach, a Tomasz Śleziak zaś na Śląsku. Pomogą oni wzmocnić aktywności lokalne i wspierać obecnych członków stowarzyszenia w kontaktach biznesowych. Służyć pomocą będą również podczas nawiązywania nowych relacji firmom zaangażowanym w realizację wydarzeń w tych częściach kraju.

Celem SBE jest integracja środowiska MICE - głównie skupia się na osobach i firmach, które prowadzą działalność poza dużymi miastami. Stanowią bowiem dużą część rynku, a w tych częściach Polski brakuje okazji do lokalnych spotkań branżowych i poznania przedsiębiorstw, które mogą być pomocne przy ich projektach.

„Nominację na dyrektora regionalnego SBE traktuje jako wyróżnienie, ale też jako wyzwanie. Zależy mi zwłaszcza na tym, żeby moje działania przyniosły wymierne efekty w postaci lepszego poznania się wszystkich członków branży eventowej na Śląsku. Już teraz serdecznie zapraszam na konferencję Event EXPO, która odbędzie się 31 marca w Katowicach” - mówi Tomasz Śleziak, Właściciel GRUPATOTAL.pl.

pichalski


„Ta część Polski to także wiele prężnie działających przedsiębiorstw i osób, codziennie zaangażowanych w tworzenie oraz realizację ciekawych przedsięwzięć eventowych. Cieszę się, że w ramach SBE będziemy mieli okazję dowiedzieć się o sobie więcej, wypracować dobre dla branży rozwiązania” – mówi Przemysław Pichalski, Prezes Zarządu Bartbo.

Stowarzyszenie Branży Eventowej pragnie wspierać wszystkich swoich członków, pomagać w problemach, reagować na potrzeby i zabierać głos w ważnych kwestiach, dlatego pomysł o zwiększeniu obecności w regionach.

INFORMACJA PRASOWA