Nowe StayPoland.com wyróżnia hotele ze "Złotym Standardem"

Nowe StayPoland.com wyróżnia hotele ze "Złotym Standardem"
System rezerwacji StayPoland.com gruntownie odnowił stronę internetową i w nowej szacie z hasłem „Polska. idealnie” zacieśnia współpracę ze „Złotym Standardem”. Od teraz profil każdego hotelu uhonorowanego tym godłem wyróżniony będzie na StayPoland.com znakiem certyfikacji.  

- Od samego początku StayPoland.com jest patronem Programu Złoty Standard - podkreśla dyrektor serwisu Tomas Zukal. - Naszą wspólną misją jest promowanie najlepszych obiektów noclegowych w Polsce. Doceniamy dobrze przemyślane kryteria wyboru obiektów otrzymujących certyfikację Złotego Standardu. Na stronie StayPoland.com nie może zabraknąć informacji o tym, które obiekty spełniają najwyższe standardy obsługi gości hotelowych.


***

Znak jakości obsługi gości


Ogólnopolski program oceny jakości obsługi gości „Złoty Standard” ma na celu podnoszenie jakości obsługi gości w polskich obiektach hotelowych. Certyfikowane obiekty są wyłaniane w toku szczegółowych i co ważne bezpłatnych audytów, obejmujących najważniejsze obszary funkcjonowania hotelu, w tym: proces rejestracji i obsługi w ogóle, przygotowanie pokoju, poziom obsługi w restauracji, poziom komunikacji w językach obcych, dostępność i atrakcyjność oferty promocyjnej i dodatkowej np. dla grup biznesowych, szkoleniowych czy integracyjnych.

Udział w programie biorą zarówno zainteresowane obiekty, jak i te zgłaszane lub rekomendowane do certyfikacji przez gości.

Pełną listę laureatów wraz z ich opisem, a także informacje dotyczące zgłoszeń do programu zawiera jego strona internetowa: www.zlotystandard.info

Informacja prasowa