Nowa odsłona witryny internetowej obiektu Z-Hotel Business & Spa

Nowa odsłona witryny internetowej obiektu Z-Hotel Business & Spa

Storna internetowa Z-Hotel Business & Spa przeszła ostatnio gruntowną metamorfozę. Poprawiono funkcjonalność witryny oraz jej oprawę wizualną. Obecnie strona nawiązuje swoją kolorystyką do proekologicznej idei, kora przyświeca temu stylowemu obiektowi.

Dominujące kolory na odświeżonej stronie Z-Hotel Business & Spa to brąz i złoto. Są to barwy, które mają nawiązywać do natury oraz proekologicznej działalności obiektu. Brąz to symbol ziemi, harmonii i poczucia bezpieczeństwa, złoto zaś symbolizuje słońce, źródło życiodajnej energii i codziennej radości.

Nawiązania w kolorystyce strony do natury nie są bez pokrycia. Z-Hotel Business & Spa od dawna angażuje się w działalność na rzecz ekologii, wykorzystując odnawialne źródła energii oraz promuje podejście społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jednak oprawa wizualna strony to nie wszystko, poprawiła się również jej funkcjonalność. Menu stało się bardziej intuicyjne, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest się poruszać po serwisie. Ponadto, wprowadzono funkcję wirtualnego spaceru, która umożliwia obejrzenie hotelu oraz jego otoczenia. Istotą nowej witryny obiektu Z-Hotel Business & Spa jest połączenie minimalizmu z nowoczesnością i przejrzystością, co spójnie łączy się z filozofią hotelu.

INFORMACJA PRASOWA