Nowa odsłona Sheraton Warsaw Hotel

Nowa odsłona Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Hotel został odnowiony. Ogłosiła to sieć Sheraton Hotel & Resorts należąca do Marriott International Inc. Wszystkie pokoje w tym hotelu przeszły renowacyjną przemianę. Autorem projektu był Alex Krevetz z Londynu. Przygotował on szykowne, nowoczesne wzornictwo połączenie z tradycyjnymi elementami. Sheraton Warsaw Hotel znajduje się w idealnej lokalizacji przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

W ofercie Hotelu Sheraton Warsaw znajduje się 350 komfortowych pokoi i apartamentów. Wystrój stworzony przez projektanta powinien zadowolić zarówno biznesmenów, dyplomatów jak i osoby podróżujące dla przyjemności. Kompleksowe pomieszczenia w apartamentach oferują miejsce na pracę jak i odpowiednio dostosowaną przestrzeń wypoczynku. 

Chociaż klimatyzacja w dzisiejszych czasach to podstawa, w Sheraton Warsaw Hotel pamiętano również o pozostawianiu możliwości wietrzenia pomieszczeń dzięki systemowi otwieranych oknom. W pokojach zadbano również o zamontowanie zestawu sypialnego Sheraton Signature Sleep Experience wraz z wygodnym łóżkiem tworzonym na zamówienie Sheraton Hotel & Resorts pozwalającym na komfortowy wypoczynek. 

Pierwsze odnowione pokoje zostały oddane już do użytku gości, a całość projektu ma zakończyć się wraz z 2017 rokiem. Sheraton Warsaw Hotel od momentu powstania był miejscem spotkań ważnych osobistości, a także lubianym przez turystów przystankiem. Miejsce to wielokrotnie nagradzane było za idealną obsługę. Teraz flagowy obiekt marki Sheraton w Polsce został odnowiony, dzięki czemu przywrócony został mu jego dawny blask.

Hotel posiada atrakcyjną lokalizację przy Placu Trzech Krzyży i Parku Ujazdowskim. Otoczony jest restauracjami, instytucjami rządowymi oraz eleganckimi butikami. To idealne miejsce do nawiązania nowych kontaktów, wypoczynku pośród wygodnych, nowoczesnych wnętrz oraz niezapomnianych smaków dzieł kulinarnej sztuki. 

W Sheraton Warsaw Hotel znajduje się zmodernizowana przestrzeń bankietowa przeznaczona na spotkania specjalnie. Jest rozłożona na dwóch piętrach. Przestrzeń konferencyjna jest dodatkowo uzupełniona potrawami najwyższej jakości oraz niezawodną obsługą. W Hotelu funkcjonuje Salonu Sheraton Club będący przestrzenią, gdzie dostępne jest darmowe Wi-Fi, podawane są śniadania, napoje w ciągu dnia, zaś pod wieczór - cocktaile, alkohole oraz przekąski.

Sheraton oferuje wiele możliwości: Lobby Bar, restaurację Tex-Mex oraz Some Place Else, który podaje wyborne cocktaile. Jest tutaj również restauracja InAzia, gdzie skosztować można dań południowo-wschodnich. Ciekawym miejscem jet również najmniejsza restauracja w Polsce - Chef's Table.

Nowe pokoje zachwycają swoim designerskim wystrojem, dlatego warto zapoznać się z odnowionymi wnętrzami Sheraton Warsaw Hotel

INFORMACJA PRASOWA