Nowa Dyrektor Sprzedaży i Marketingu sieci Leonardo Hotels w Polsce!

Nowa Dyrektor Sprzedaży i Marketingu sieci Leonardo Hotels w Polsce!

Od 10 października stanowisko Poland Director of Sales and Marketing w sieci Leonardo Hotels zajmie Magdalena Młynarczyk. Posiada ona ponad 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie, a do niedawna na podobnym stanowisku współpracowała z Radisson Hotel Group. W krakowskich hotelach należących do tej sieci rozpoczynała swoją karierę w 2002 roku. Przechodząc wszystkie jej szczeble, poznała od podstaw specyfikę pracy w działach operacyjnych i w dziale sprzedaży. 

Magdalena Młynarczyk jako Sales Marketing Director była odpowiedzialna za cały zespół sprzedażowy, realizację strategii i utrzymywanie efektywnych relacji z kluczowymi klientami i interesariuszami.

W Leonardo Hotels Magdalena Młynarczyk będzie odpowiedzialna między innymi za rozbudowę struktur działu sprzedaży, efektywne relacje z klientami biznesowymi oraz wzrost wyników sprzedażowych Leonardo Hotels. Będzie pod tym względem zarządzała pracą obecnych na polskim rynku hoteli należących do Leonardo Hotels – NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz dwóch działających w Krakowie obiektów Leonardo Boutique. Ze względu na plany inwestycyjne sieci, będzie również tworzyła struktury sprzedaży kolejnych otwierających się w Polsce hoteli. 

Magdalena Młynarczyk od kilku lat aktywnie uczestniczy w rozwijającej się inicjatywie Krakow Network. Dodatkowo w minionym roku dołączyła do komitetu organizacyjnego 61 Kongresu Stowarzyszenia ICCA, który w tym roku odbędzie się w listopadzie w Małopolsce. 

Pełna pasji do hotelarstwa i energii do działania. Prywatnie spełnia się jako mama, surferka i podróżniczka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na nowym stanowisku!