Nowa Dyrektor Generalna w hotelu Leonardo Royal Warsaw wzmocniła zespół i przyspieszyła rozwój marki!

Nowa Dyrektor Generalna w hotelu Leonardo Royal Warsaw wzmocniła zespół i przyspieszyła rozwój marki!

Leonardo Hotels, międzynarodowa sieć hotelowa, ogłasza, że Edyta Kulka objęła stanowisko General Managera w hotelu Leonardo Royal Warsaw. Ta decyzja stanowi ważny krok w strategii wzmacniania struktur firmy w Polsce i realizacji planów dalszego rozwoju na lokalnym rynku.

Edyta Kulka zdobyła zaufanie i sympatię współpracowników już od pierwszych dni pełnienia funkcji General Managera Leonardo Royal Warsaw. Jej ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce, stanowi solidne podstawy dla skutecznego kierowania hotelem. Swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiała w renomowanym The Royal Horseguards w Londynie, a w Polsce miała zaszczyt wprowadzić na rynek jeden z hoteli Holiday Inn, a także zarządzać kilkoma obiektami marek Best Western w ramach Satoria Group S.A. i Qubus.

- Od samego początku bardzo dobrze czuję się w Leonardo Royal Warsaw. Ten hotel ma bardzo dużo silnych stron – począwszy od lokalizacji w biznesowym centrum miasta i w JM Tower – jednym z najwyższych budynków Warszawy, po świetną kuchnię i gastronomię – mówi General Manager Edyta Kulka. Moim celem jest odbudowanie jego silnej pozycji w mieście, przekraczającej standard czterogwiazdkowego obiektu. Wiem, że razem ze sprzyjającymi nam partnerami i zespołem, który tak mocno angażuje się w funkcjonowanie obiektu, nie będzie to trudne zadanie – dodaje.

W nowej roli Dyrektor Generalnej Leonardo Royal Warsaw Edyta Kulka stanie przed wieloma wyzwaniami, takimi jak odświeżenie wizerunku marki oraz podniesienie standardów zgodnie z koncepcją sieci Leonardo Hotels. W perspektywie pojawią się również plany inwestycyjne mające na celu wzmocnienie segmentu MICE.

Położony w Warszawie na rogu ulic Grzybowskiej i Żelaznej czterogwiazdkowy Leonardo Royal zapewnia gościom doskonałe warunki. Obiekt dysponuje 6 modułowymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 450 m², bar, restaurację mogącą pomieścić 120 osób oraz 178 pokoi, w tym 11 apartamentów. Wyjątkowym elementem są pokoje Leonettes, które zostały zaprojektowane z myślą o podróżujących kobietach.

- Leonardo Royal Warsaw był pierwszym obiektem Leonardo Hotels otwartym w Polsce i niewątpliwie nadal będzie pełnił dla nas wiodącą rolę. Przywracając tu stanowisko General Managera i oddając je w ręce tak wykwalifikowanej osoby jak Edyta, dajemy partnerom gwarancję dobrej współpracy, a gościom pewność świadczenia usług o najwyższym standardzie – podsumowuje Paulina Kołodziejczyk, Multiproperty Manager Leonardo Hotels w Polsce.

Leonardo Royal Warsaw jest jednym z czterech obiektów sieci Leonardo Hotels w Polsce. Obecnie w portfolio firmy znajdują się również NYX Hotel Warsaw oraz dwa hotele Leonardo Boutique w Krakowie.


INFORMACJA PRASOWA