Nowa Dyrektor Baru i Restauracji w NYX Hotel Warsaw!

Nowa Dyrektor Baru i Restauracji w NYX Hotel Warsaw!

NYX Hotel Warsaw to elegancki, luksusowy obiekt zlokalizowany nieopodal znanego warszawiakom budynku Varso Tower na ulicy Chmielnej 71. Znakiem rozpoznawczym hotelu jest jego niebywały wystrój, który wykorzystując street art i sztukę nowoczesną doskonale oddaje prawdziwego ducha Warszawy. Oprócz aż 331 stylowych pokoi i apartamentów oraz elastycznych sal konferencyjnych znaleźć można tutaj wyśmienitą unikatową restaurację Clash Bar & Restaurant. Od teraz prowadzeniem go zajmie się Monika Nasr. 

Nowa Dyrektor Baru i Restauracji w NYX Hotel Warsaw posiada imponujące, ponad 30-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. W czasie swojej długiej kariery działała w sektorach sprzedaży i marketingu  znanych hoteli sieciowych w Polsce i Wielkiej Brytanii jak: Sheraton, Hilton czy Accor, gdzie zajmowała się wdrażaniem strategii biznesowych, nadzorowaniem działów administracji oraz nawiązywaniem trwałych relacji z klientami.  Jej kariera to także współtworzenie 5-gwiazdkowych hoteli butikowych i projektowanie gastronomii oraz marketingu hotelowego w segmencie premium. Z NYX Hotel Warsaw związana jest od sierpnia zeszłego roku, a o teraz jako Dyrektor ds. F&B zajmie się zarządzanie znaną i cenioną restauracją. 

„Kolejne miesiące będą dla mnie pełne wyzwań. Przed nami intensywna praca, aby skutecznie wesprzeć tworzenie najlepszych konceptów oferty NYX Hotel Warsaw. Zbudowanie solidnego zespołu, ciągłe doszkalanie pracowników i podniesienie poziomu obsługi gości to nasz główny cel” – powiedziała Monika Nasr.

Clash Bar & Restaurant to miejsce znane i cenione przez warszawiaków, jak i przyjezdnych turystów, którzy poszukują ciekawych smaków i niebanalnego otoczenia. Miejsce to stale się rozwija i z każdym dniem przyciąga coraz więcej klientów.  Co więcej, Nasr zajmie się również niesamowitym barem Ether zlokalizowanym na 19-stym piętrze budynku. Otwarty w ubiegłym roku roof top bar z imponującym widokiem na warszawskie wieżowce, także w tym sezonie ma przed sobą kolejne bardzo ambitne plany. Za organizację pracy tych miejsc, jakość i oryginalność świadczonych usług oraz przede wszystkim za zadowolenie gości odpowiedzialna jest teraz Monika Nasr.

INFORMACJA PRASOWA