Nosalowy Dwór KnockOut Winter Camp Czas

Nosalowy Dwór KnockOut Winter Camp Czas

W dniach 7-18 stycznia w zakopiańskim Nosalowym Dworze odbywało się zgrupowanie czołowych pięściarzy zawodowych. Hotel gościł podopiecznych trenera Fiodora Łapina: Krzysztofa Głowackiego (mistrza świata WBO Interim), Kamila Szeremetę (mistrza Europy), Krzysztofa Włodarczyka (dwukrotnego mistrza świata) i Fiodora Czerkaszyna.

Zawodnicy już kilkukrotnie przebywali w Nosalowy Dwór Resort & Spa nie tylko podczas obozów, ale również przy okazji organizowanych tu gal. Jak sami mówią, bardzo cenią sobie standard, liczne udogodnienia i klimatu panujący w tym miejscu. Podczas zimowego obozu szykowali się już na wiosnę, podczas której czeka na nich wiele wyzwań. - Formę trzeba zacząć szykować już teraz - mówi szef KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski.

Co dokładniej czeka polskich pięściarzy wiosną?


W marcu na Łotwie Krzysztof Głowacki będzie bronił mistrzostwa świata WBO w kategorii junior ciężkiej. W listopadzie pokonał Rosjanina Maksima Własowa, otrzymując tymczasowe mistrzostwo.

W marcu tytuł czempiona Europy zaś będzie bronił Kamil Szeremeta.Obóz zimowy Nosalowy Dwór KnockOut Winter Camp Czas ma zostać pokazany w serii videoblogów dostępnych w social mediach i na kanale Youtube KnockOut Promotions. Tak samo było w przypadku letniego zgrupowania.

Pod koniec obozu polskich bokserów (17 stycznia) odbyło się też spotkanie z fanami i dziennikarzami. Na spotkaniu pięściarze i trenerzy rozdawali plakaty z autografami i fotografowali się z fanami.

INFORMACJA PRASOWA