Nominuj Ambasadora Kongresów z Gdańska i Regionu

Nominuj Ambasadora Kongresów z Gdańska i Regionu
Ruszyła kolejna edycja programu Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Pomorskiego Klubu Ambasadora.

Program Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich polega na szczególnym wyróżnieniu osób, które aktywnie promują Gdańsk i Polskę poprzez nadanie im tytułu Ambasadora. Ideą programu jest zachęcanie osób mających kontakty zagraniczne - zwłaszcza naukowców, biznesmenów, specjalistów różnych branż - do skutecznego przyciągania do danego miasta międzynarodowych konferencji i kongresów.

24 listopada 2011r. powołany został Pomorski Klub Ambasadora Kongresów Polskich. Oficjalne otwarcie odbyło się na Stadionie PGE ARENA z udziałem Wiceprezydenta Miasta Gdańska - Andrzeja Bojanowskiego.

Program Ambasadorów Kongresów Polskich organizowany jest wspólnie przez Polską Organizację Turystyczną oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce i ma na celu aktywne pozyskiwanie konferencji do Polski. Kandydatury można zgłaszać w ankiecie on-line do dnia 15 lipca 2013r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Martą Wiśniewską z Gdańsk Convention Bureau GOT [email protected]

INFORMACJA PRASOWA