Nominacja dla Best Western Plus Q Hotel Wrocław w kategorii inwestycja roku

Nominacja dla Best Western Plus Q Hotel Wrocław w kategorii inwestycja roku

Wrocławski hotel Best Western Plus Q został nominowany jako jeden z pięciu w kategorii „Inwestycja Roku Rynek Hotelarski” w prestiżowym konkursie Prime Property Prize 2014. Zwycięzcę poznamy 22 września 2014.

Best Western Plus Q Hotel Wrocław to luksusowy, czterogwiazdkowy obiekt, który został otwarty w maju tego roku. W swojej ofercie posiada aż 127 komfortowo wyposażonych pokoi oraz apartament, a także 5 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, przygotowanych z myślą o klientach biznesowych. Dodatkowym atutem hotelu jest jego lokalizacja w samym centrum Wrocławia.

- Jesteśmy dumni, że najnowszy polski obiekt Best Western został doceniony przez ekspertów oraz czytelników portali Propertynews.pl i PropertyDesign.pl. Pokazuje to, że nasz obiekt przykuwa uwagę gości, jak i przedstawicieli branży hotelowej, a także motywuje nas do dalszego udoskonalania oferty – stwierdza Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

To już trzecia edycja konkursu Prime Property Prize. W trakcie jego pierwszej odsłony marka Best Western otrzymała aż dwie nagrody. W kategorii „Człowiek Roku” zwyciężył Gheorghe Marian Cristescu, natomiast jako „Inwestycja Roku Rynek Hotelarski” nagrodzony został Best Western Hotel Portos.

- W kategorii „Inwestycja Roku Rynek Hotelarski”, w której nominowany został nasz hotel, ocenie podlega m.in. jakość i innowacyjność projektu, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na gospodarkę regionu. Myślę, że są to właśnie silne strony Best Western Plus Q Hotel Wrocław, dlatego z niecierpliwością czekam na ogłoszenie zwycięzcy - mówi Daniel Łukaszewicz, Business Development Director Grupy Dobry Hotel, która zarządza hotelem.

INFORMACJA PRASOWA