Niesamowite promocje cenowe w sieci hoteli Ibis Budget

Niesamowite promocje cenowe w sieci hoteli Ibis Budget

Najnowsza oferta cenowa za nocleg w hotelach Ibis Budget z pewnością zwróci uwagę klientów. Od połowy października 2014 do końca lutego 2015 w obiektach tej marki będzie można wynająć pokój już za 39 złotych za noc. Na zainteresowanych gości czekają hotele w Warszawie, Szczecinie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.

Nowa oferta promocyjna marki Ibis Budget to z pewnością trafiony pomysł na przyciągnięcie klienta. Tak atrakcyjnej oferty dawno nie było wśród sieciowych obiektów hotelarskich. By móc skorzystać z promocji, wystarczy jedynie zarezerwować pokój dwa tygodnie wcześniej przed planowanym wyjazdem. Rezerwacji można dokonać online na portalach accorhotels.com i ibis.com.

- Wprowadzenie nowej oferty stwarza doskonałą okazję dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli szansy skorzystać z usług hoteli ibis budget. Chcemy, aby każdy mógł doświadczyć standardów, które oferujemy w obiektach jednogwiazdkowych. Ta odważna oferta jest niespotykaną na rynku hoteli budżetowych w Polsce – tłumaczy Joanna Świerkosz, Deputy Director of the Sales, Distribution and Marketing Department for Poland and Baltic Area w Orbis SA.

Czego mogą spodziewać się goście rezerwując pokój po promocyjnej cenie? Przede wszystkim wygody i funkcjonalnych rozwiązań. Pokoje w hotelach sieci Ibis Budget wyposażone są w stylowe i wygodne meble, kabinę prysznicową, dostęp do internetu oraz telewizję. Obiekty hotelowe dysponują pomieszczeniami jedno-, dwu- i trzyosobowymi. W cenę noclegu wliczone jest również bogate śniadanie serwowane w postaci szwedzkiego stołu. Ibis Budget jest więc siecią, która zapewnia wszelkie niezbędne usługi hotelowe w bardzo atrakcyjnych cenach, a ponadto gwarantuje wysoką jakość obsługi oraz komfortowy pobyt.

INFORMACJA PRASOWA