Nie szata zdobi człowieka, ale jej dobre dopasowanie!

Nie szata zdobi człowieka, ale jej dobre dopasowanie!
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel podejmuje wiele ciekawych inicjatyw, które krążą wokół biznesu, ale nie tylko. Tym razem zorganizował warsztaty z cyklu „Przerwa Kawowa”.

Do tego ciekawego projektu zaprosił swoich partnerów biznesowych i zachęcił ich by wzięli udział. Warsztaty prowadził jeden z najbardziej rozpoznawalnych stylistów w Polsce - Tomasz Jacyków. Tematem przewodnim była oczywiście moda.

Polski stylista opowiadał uczestnikom o tajnikach mody, o tym jak dobierać ubrania do miejsca i sytuacji, jak osiągnąć najlepsze efekty, biorąc pod uwagę proporcje ciała, jakie dodatki i galanterię wybierać do strojów biurowych i codziennych. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka, dużą dawką humoru. Wydarzeniu towarzyszyło dużo pozytywnych emocji.

"Przerwa kawowa" to nie pierwsze spotkanie tego typu. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel od 3 lat organizuje warsztaty dla swoich partnerów i klientów. Inne warsztaty prowadzili m.in. wizażystka Anna Orłowska, dietetyczka Justyna Mizera oraz Marta Siembab, która pokazywała jak komponować zapachy z senselierem.

Kolejne wydarzenia z tego cyklu zapowiadają sie równie ciekawie i zaskakująco.

INFORMACJA PRASOWA
Fot. K. Rolak