Newsy ze Świata - Transformacja cyfrowa ICCA

Newsy ze Świata - Transformacja cyfrowa ICCA

Międzynarodowe Stowarzyszenie Kongresów i Konferencji (ICCA) ogłasza transformację cyfrową podczas tegorocznych targów IMEX we Frankfurcie. ICCA, we współpracy z partnerem technologicznym Simpleview, wprowadziło udoskonaloną bazę danych ICCA oraz nową stronę internetową stowarzyszenia.

ICCA Business Intelligence - nowa odsłona bazy danych ICCA

Baza danych ICCA, światowej sławy zbiór informacji o spotkaniach stowarzyszeń rotujących pomiędzy co najmniej trzema krajami, skupiających minimum 50 uczestników i odbywających się cyklicznie, zostaje teraz przekształcona w ICCA Business Intelligence. Ta niezastąpiona platforma zawsze była kluczowym źródłem informacji i narzędziem do pozyskiwania międzynarodowych spotkań. Dziś jednak, dzięki transformacji cyfrowej, staje się ona jeszcze bardziej wszechstronna, oferując analizę i informacje wywiadowcze na temat międzynarodowych stowarzyszeń oraz tworząc większe możliwości biznesowe dla członków ICCA.

Ulepszona integracja, nowoczesny interfejs użytkownika oraz narzędzia wyszukiwania spotkań to tylko niektóre z licznych korzyści wynikających z modernizacji bazy danych ICCA. Teraz członkowie mogą łatwiej zarządzać danymi, korzystać z bardziej intuicyjnej funkcjonalności i dostosowywać bardziej szczegółowe kryteria wyszukiwania. Ponadto, nowy system powiadomień generuje automatyczne alerty dla zapisanych wyszukiwań, informując o nowych leadach lub otwartych zapytaniach ofertowych w wybranym regionie. Niezwykle wartościowym narzędziem jest również nowy mechanizm rekomendacji, który na podstawie inteligentnych danych wywiadowczych przewiduje najlepsze możliwe spotkania dla danej destynacji.

Nowa strona internetowa ICCA

Strona internetowa ICCA została całkowicie odświeżona, aby zapewnić jeszcze lepsze doświadczenie dla profesjonalistów z branży spotkań. Nowa strona kładzie szczególny nacisk na propagowanie działań i wsparcia międzynarodowej społeczności na poziomie globalnym, regionalnym i lokalnym. Dzięki zmianom w witrynie operacyjnej, zespół ICCA może teraz łatwo aktualizować i udostępniać informacje o wydarzeniach, nowościach, wiadomościach branżowych oraz możliwościach sponsorowania i promocji. Ponadto, strona internetowa jasno określa wartości stowarzyszenia, jego globalny zasięg oraz liczne korzyści, jakie członkostwo w ICCA przynosi stowarzyszeniom i profesjonalistom zajmującym się spotkaniami.

Nowa baza danych dotycząca spotkań (między)rządowych

ICCA planuje również utworzenie nowej bazy danych, która zawierać będzie informacje o rotujących spotkaniach (między)rządowych. Jest to niezwykle ekscytujący rozwój, który zapewni członkom ICCA jeszcze większe możliwości biznesowe.

Warto podkreślić, że bazy danych ICCA są dostępne jedynie dla członków stowarzyszenia. Jednak ICCA nadal zarządza obszernym archiwum oficjalnych dokumentów, artykułów, spostrzeżeń i informacji, które w większości są udostępniane również osobom niebędącym członkami.

ICCA kontynuuje swoje starania na rzecz udoskonalania platformy informacyjnej i cyfrowej, aby zapewnić profesjonalistom z branży spotkań narzędzia potrzebne do rozwijania ich działań na międzynarodowym poziomie.

INFORMACJA PRASOWA