Networking biznesowy w nowej normalności – kurs Akademii SKKP online

Networking biznesowy w nowej normalności – kurs Akademii SKKP online

Anna Górska opowiada o networkingu biznesowym w ramach cyklu "Zarządzanie w branży MICE". Jest to temat kolejnego kursu, który pojawił się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online. 

Celem szkolenia pt. „Networking biznesowy w nowej normalności” jest odpowiedzenie na pytanie: jak i gdzie efektywnie zdobywać nowe kontakty biznesowe i budować długotrwałe relacje. Anna Górska przekazuje podstawy, które dotyczą dobrego networkingu biznesowego i mówi o głównych korzyściach takiej formy budowania relacji. Będzie o networkingu podczas konferencji face to face, ale również takich w formie online. Będzie o grywalizacji i budowaniu zaangażowania wśród uczestników eventów.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez okres 6 miesięcy od rejestracji. 

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

INFORMACJA PRASOWA