Najwyższa jakość w hotelach sieci Ibis

Najwyższa jakość w hotelach sieci Ibis

Hotele marki Ibis zostały wyróżnione nagrodą Złote Godło Najwyższej Jakości QI 2014 w kategorii „Usługi, podmioty zatrudniające 100-500 pracowników”. Statuetki wręczono 31 października br. w trakcie uroczystej gali w Sofitel Warsaw Victoria. Była to już ósma edycja Programu Najwyższa Jakość Quality International, w ramach którego przyznano nagrody. Sieć hoteli Ibis została nagrodzona już po raz trzeci.

Swój sukces marka Ibis zawdzięcza przede wszystkim konsekwencji w działaniu oraz stawianiu na świadczenie usług hotelowych najwyższej jakości. W każdym z 12 obiektów hotelowych tej sieci w Polsce kładzie się nacisk na zadowolenie klienta i nienaganną obsługę. Znakiem rozpoznawczym sieci hoteli Ibis jest całodobowe świadczenie wszystkich usług hotelowych, a także zasada „satysfakcji w 15 minut” polegająca na rozwiązaniu każdego problemu gościa w czasie do 15 minut. Jeśli ten czas zostanie przekroczony, wówczas gość jest zwolniony z opłat za nocleg. Te restrykcyjne normy sprawiają że marka Ibis wyróżnia się skrupulatnością w działaniu oraz stawianiu potrzeb klienta na pierwszym miejscu.

- Konsekwentnie podnosimy standard oferowanych usług w hotelach ibis, dlatego cieszę się, że po raz trzeci doceniono naszą pracę. Złote Godło Najwyższej Jakości w kategorii QI Services to jedna z najbardziej prestiżowych nagród, którą mogliśmy otrzymać. Chciałabym podziękować każdemu z pracowników za zaangażowanie i profesjonalizm wkładany w codzienną pracę – komentuje Joanna Świerkosz, Deputy Director of the Sales, Distribution and Marketing Department w Polsce i Krajach Bałtyckich w Grupie Hotelowej Orbis.

Hotele marki Ibis, prócz troski o potrzeby klienta, charakteryzuje również ciągły rozwój i wprowadzanie kolejnych innowacji. Dzięki takiemu podejściu, firma może się nieustannie cieszyć tytułem lidera na rynku hoteli ekonomicznych. Przykładami nowoczesnych rozwiązań regularnie wprowadzanych w obiektach hotelowych Ibis są m.in. łóżka typu Sweet Bed, zapewniające wyjątkową jakość snu, „Avanzi”, czyli pomysł ogólnodostępnych powierzchni hotelowych, a także „ibis kitchen”, wprowadzająca nowe rozwiązania w ofercie gastronomicznej. Najnowszą ofertę hoteli Ibis można sprawdzić w 12 obiektach sieci, które znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Szczecinie, Częstochowie i Kielcach.

INFORMACJA PRASOWA