Najpopularniejszy periodyk branży event w Polsce

Najpopularniejszy periodyk branży event w Polsce

Rok 2014 to bez wątpienia zapowiadają się rokiem długo oczekiwanego progresu w branży eventowej. Z tej okazji wydawca event katalog zaprezentuje już 4 edycję dobrze znanej publikacji obejmującej swoim zakresem przekrój branży eventowej.

W znanych już dotychczas kategoriach, mocny nacisk położony został na wzbogacenie bazy obiektów i miejsc eventowych. Również zapowiadana współpraca z zagranicznymi instytucjami owocować będzie ekspansją na rynki Unii Europejskiej i nie tylko.

Jak informuje Project Manager – Anna Kwiecińska; „Otrzymujemy wiele zapytań o miejsca i ich możliwości, z tej uwagi postanowiliśmy w kolejnej edycji położyć mocny nacisk na rozwój właśnie tego sektora. Oczywiście pozostałe kategorie, z zakresu usług eventwoych, również zostały w znaczny sposób rozwinięte. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do współpracy”.

Corocznie od 2010 wydawnictwo zaskakuje swoim przejrzystym layoutem, przystępną formą a co najważniejsze, z roku na rok event katalog w coraz szerszym zakresie staje się narzędziem pracy dla zleceniodawców i organizatorów wydarzeń w Polsce.

INFORMACJA PRASOWA