Najnowsze propozycje automatów sprzedających w MT Polska

Najnowsze propozycje automatów sprzedających w MT Polska
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie będzie gospodarzem Targów Vending Poland 2012, najważniejszej imprezy branży vendingowej w Europie Środkowej. Przez dwa dni na stoiskach zaprezentowana zostanie pełna oferta automatów sprzedających, w tym najnowocześniejsze technologie i produkty. Będzie to okazja dla zwiedzających, by zapoznać się z aktualnymi trendami obowiązującymi w branży vendingowej. Wiedzę na temat rynku będzie też można zdobyć podczas konferencji poświęconej innowacyjnym rozwiązaniom i wyzwaniom w biznesie automatów sprzedających. V międzynarodowe targi Vending Poland 2012 organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Vendingu (PSV) odbędą się w dniach 3-4 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

- Już za kilka dni z przyjemnością będziemy gościć w naszym centrum przedstawicieli branży automatów sprzedających na kolejnej edycji Vending Poland. Są to profesjonalne targi o charakterze business to business, które służą nawiązywaniu nowych kontaktów, poznaniu głównych firm i przedsiębiorców działających na rynku, a także zdobyciu cennych informacji na temat nowości vendingowych w Polsce. Ta najważniejsza impreza dla branży automatów sprzedających w Europie Środkowej przygotowywana jest w dwuletnim cyklu. Tym większe jest to dla nas wyróżnienie, że organizatorzy targów jeszcze raz zaufali możliwościom MT Polska i po dwóch latach od poprzedniej edycji znów postawili na nasze centrum ­– mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

Targi Vending Poland 2012 kierowane są do operatorów maszyn vendingowych, dystrybutorów automatów i produktów do vendingu, decydentów ds. zakupów w firmach, a także dyrektorów administracyjnych obiektów publicznych, dyrektorów szkół i wyższych uczelni. Ponadto w wydarzeniu uczestniczyć mogą również menadżerowie hoteli, restauracji i innych obiektów gastronomicznych, zakładów zbiorowego żywienia, a także obiektów biurowych oraz stacji benzynowych. Przez dwa dni targów zwiedzający będą mogli zapoznać się tu z ofertą różnorodnych automatów vendingowych, zarówno tych dużych, jak i mniejszych typu table top. Na stoiskach pojawią się również małe urządzenia do sprzedaży środków higienicznych, leków OTC czy zabawek. Co więcej nie zabraknie firm prezentujących produkty do maszyn vendingowych czy kubki i opakowania jednorazowe. Oferta obejmuje też filtry do vendingu, rozwiązania uzdatniania wody i dystrybutory wody, a także transport automatów i towarów oraz pojazdy specjalistyczne. Prezentowane będą również m.in. systemy płatności czy rozwiązania IT do zarządzania urządzeniami vendingowymi.

Na Targi Vending Poland 2012 odbywające się w warszawskim Centrum MT Polska można dojechać transportem własnym, a także środkami komunikacji miejskiej. Obiekt położony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Do dyspozycji gości jest 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Poza tym w sąsiedztwie MT Polska kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – Pociągi Kolei Mazowieckich.

INFORMACJA PRASOWA