Nagroda „Hotel z Pomysłem 10-lecia” dla łódzkiego Hotelu andel's!

Nagroda „Hotel z Pomysłem 10-lecia” dla łódzkiego Hotelu andel's!

17 maja 2017 roku w Warszawie odbyła się I edycja konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE 2017, podczas której zostały rozdane nagrody dla „Hoteli z Pomysłem 10-lecia”, laureata wyłoniono spośród zwycięzców 10 poprzednich edycji. Nagroda główna powędrowała do łódźkiego hotelu andel's by Vienna House Lodz, dodatkowo hotel uhonorowany został pierwszym miejscem wśród hoteli sieciowych. Nagrodę wręczono na ręce Katarzyny Niezgody, Director of Business Development Vienna House Poland.

To ogromne wyróżnienie” – tak przyznanie nagrody komentuje Anna Olszyńska, Dyrektor Generalna andel’s by Vienna House Lodz. „Nasz hotel został laureatem w konkursie „Hotel z Pomysłem” w 2009 roku. Nagroda przyznana ponownie po 8 latach jest dowodem na to, że pomimo upływu lat pozostaje unikalnym miejscem, wyjątkowym hotelem na mapie Polski, a co najważniejsze – ponadczasowym pod kątem architektury i designu”.

Hotel z pomysłem” to prestiżowy konkurs w branży hotelarskiej organizowany przez miesięcznik „Hotelarz”. Jak sama nazwa konkursu wskazuje, kluczową kwestią jest pomysłowość. Do konkursu zgłaszają się więc hotele, które prezentują innowacyjne i nowoczesne rozwiązania architektoniczne, lub obiekty, które mogą pochwalić się oryginalną lokalizacją wyróżniającą ich na tle innych, Mile widziane są także konkurencyjne ceny, a także oryginale pomysły mające na celu udogodnienie pobytu. W jury konkursu zasiedli architekci, projektanci wnętrz, doradcy hotelarscy, a także branżowi eksperci.


Hotel andel's należący do sieci Vienna House to wyjątkowy obiekt. To designerskie miejsce na mapie Polski, stale utrzymujące swoją wysoką pozycję na rynku. Niepowtarzalna architektura, innowacyjne rozwiązania oraz usługi najwyższej jakości to znak rozpoznawczy wszystkich hoteli grupy Vienna House. Wyjątkowości dodaje mu stała kolekcja sztuki prezentowana w pokojach i pomieszczeniach wspólnych.