Mundial na największym telebimie w Katowicach

Mundial na największym telebimie w Katowicach

Chcesz przeżywać wielkie piłkarskie emocje oglądając Mistrzostwa Świata w piłce nożnej na wielkim ekranie? Hotel Novotel Katowice Centrum zaprasza wszystkich fanów futbolu. Specjalnie na Mundial w RPA kupił ogromny telebim, który został ustawiony na tarasie, w hotelowym ogrodzie.

Telebim ma powierzchnię aż 12m kwadratowych, obraz jest doskonałej jakości. Dzięki temu codziennie, aż do 11 lipca, kiedy to odbędzie się finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej, można oglądać rozgrywki na dużym ekranie, na hotelowym tarasie. Taras jest czynny w godz. 15.00 – 23.00. Kibice przeżywając piłkarskie emocje mogą się również rozkoszować wyśmienitą kuchnią w konwencji „live cooking” serwowaną w ogrodzie hotelu Novotel Katowice Centrum, albo korzystać z baru lub restauracji wewnątrz. Tam, niezależnie od kaprysów pogody można również oglądać transmisję w technologii LCD, jednocześnie kosztując specjałów Szefa Kuchni Marka Kramarczyka. Wstęp i oglądanie transmisji jest bezpłatne. Hotel zapewnia też darmowe miejsca parkingowe, dla wszystkich, którzy zechcą oglądać mecze na telebimie.

Novotel Katowice Centrum zaprasza także na transmisję finału Mistrzostw Świata w RPA połączoną z licznymi atrakcjami. W programie m.in. afrykańskie rytmy i grillowanie. Liczba miejsc będzie jednak ograniczona, a wstęp na finał płatny.

Czterogwiazdkowy Novotel Katowice Centrum został niedawno odnowiony. Ma 300 klimatyzowanych pokoi świetnie przygotowanych na przyjęcie zarówno osób podróżujących turystycznie, jak i biznesmenów. Do dyspozycji gości jest 7 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt, restauracja, bar, fitness club, basen, sauna oraz strzeżony parking.