MPI Summer Business Meeting 2021 już za nami

MPI Summer Business Meeting 2021 już za nami

Lipiec zaczął się od dorocznego spotkania członków MPI Poland Chapter, podczas którego zostało przeprowadzone również Walne Zgromadzenie. Odbyła się również inauguracja działalności nowego zarządu na lata 2021-2023. Była okazja do integracji zarówno członków stowarzyszenia, jak i partnerów biznesowych wspierających event. 

Członkowie stowarzyszenia i partnerzy spotkali się w 20-osobowym gronie, by móc wspólnie podsumować minioną kadencję i obgadać kluczowe kwestie na zbliżający się czas. Podjęto kluczowe decyzje dla funkcjonowania MPI, ustalono plan na dalszą działalność. Debatowano o rozwoju stowarzyszenia. 

Jak co roku w spotkaniu wziął udział Federico Toja – Director of Chapter Operation, Europe. Tym razem w formie online. Podzielił się on z uczestnikami spotkania cennymi wskazówkami dotyczącymu czerpania korzyści z przynależności do międzynarodowego grona profesjonalistów zrzeszonych w MPI - Meeting Professionals International. 

Krzysztof Celuch (pierwszy prezes i założyciel polskiego oddziału stowarzyszenia, a obecnie przewodniczący regionu EMEA MPI Foundation) przedstawił bieżące i planowane inicjatywy realizowane przez fundację MPI. Każdy z uczestników spotkania miał wpływ na to, jak będę wyglądać działania fundacji w przyszłości.

 Stanowiska na kolejną kadencję prezentują się tak:

  • Monika Dymacz – Prezes 
  • Anna Nowakowska - odpowiedzialna za obszar edukacji 
  • Dmytro Moiseienko - odpowiedzialny za sprawy członkowskie
  • Jarosław Kruk - odpowiedzialny za studentów i współpracę z uczelniami 
  • Weronika Wirtel – odpowiedzialna za komunikację
  • Julia Górecka - odpowiedzialna za kwestie finansowe


Podczas spotkania MPI Poland Chapter nie obyło się bez integracji i dobrej zabawy. Uczestnicy wzięli udział w grze teambuildingowej i networkingowej kolacji, która zakończyła się karaoke. Wydarzenie obyło się w hotelu DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center. Zabawę organizował zespół Catalyst Poland, a o dobre kadry zadbał fotograf Bartek Dziedzic, który jest jednym z członków MPI Poland. 

– Z przyjemnością obserwujemy aktywność członków stowarzyszenia MPI i zaangażowanie w rozwój polskiej branży spotkań i wydarzeń, dlatego zawsze chętnie angażujemy się w realizację eventów, podczas których mamy okazję przedstawić aktywnym profesjonalistom branży MICE naszą ofertę, idealnie dostosowaną do aktualnych potrzeb organizatorów różnego rodzaju wydarzeń – podsumowuje Beata Dębska, Deputy Director of Sales w DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center. 

INFORMACJA PRASOWA

fot. Bartek Dziedzic - zdjecia-reklamowe.pl dla MPI Poland Chapter