MPI Poland Winter Meeting 2013 z udziałem Mateusza Kusznierewicza.

MPI Poland Winter Meeting 2013 z udziałem Mateusza Kusznierewicza.
MPI Poland zaprasza na pierwsze w 2013 roku spotkanie, którego tematem są wystąpienia publiczne. Specjalnym gościem i prelegentem będzie polski żeglarz regatowy, olimpijczyk i biznesmen, Mateusz Kusznierewicz. MPI Poland w nowym roku szczególny nacisk pragnie położyć na edukację nie tylko branży ale też zleceniodawców. Klienci korporacyjni, którzy zarejestrują się na Winter Meeting, nie płacą za udział w konferencji.

Konferencja „Wystąpienia publiczne – jak przygotować się do prezentacji?” odbędzie się 17 stycznia 2013 roku w Warszawie. O tym, jak wykorzystać prezentacje i wystąpienia publiczne w kreowaniu wizerunku oraz osiąganiu sukcesu biznesowego uczestnicy dowiedzą się w pierwszej części spotkania prowadzonej przez Mateusza Kusznierewicza. Druga część konferencji będzie miała charakter przede wszystkim warsztatu, w czasie którego będzie można nauczyć się technik niezbędnych do przygotowania oraz praktycznej realizacji prezentacji i wystąpienia publicznego. Warsztaty poprowadzi Aneta Esnekier, wykładowca i trener biznesu, związana z branżą eventową, specjalizująca się w sztuce prezentacji i autoprezentacji.

Jak wiadomo świetne prezentacje nie są dziełem przypadku, lecz kwestią starannego przygotowania. Za każdą elektryzującą przemową stoją umiejętności mówcy, który potrafi oczarować swoją publiczność. Podczas tego spotkania będzie można zapoznać się z sekretami warsztatu technicznego oraz dowiedzieć się, jak unikać typowych błędów, zwiększając tym samym skuteczność swoich wystąpień. Partnerami spotkania są firmy BRILLAVMEDIA, Conrego i MYŚLNIK.

Rejestracja i szczegółowe informacje na stronie http://www.mpiweb.pl/list3/winter-meeting-mpi-poland-club-1.html

INFORMACJA PRASOWA