MPI Poland na EIBTM

MPI Poland na EIBTM
Targi EIBTM z roku na rok są coraz lepszą imprezą biznesową. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby nie tylko nawiązać nowe kontakty handlowe, ale też podpatrzeć co robi konkurencja, skorzystać z doświadczeń innych, wziąć udział w wartościowych warsztatach szkoleniowych.

W tym roku EIBTM obchodzi 25 urodziny i dzięki temu targom towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Można było m.in. skorzystać z możliwości poprowadzenie wykładu lub prelekcji o nowych technologiach, wykorzystywanych w swojej firmie w ramach EIBTM Future Events Experience. Anna Górska z Gdansk Convention Bureau skorzystała z tej szansy i poprowadziła sesję pt. „CVBs Talk Best Practice and Innovation”, poświęconą wymianie doświadczeń między poszczególnymi convention bureaux. Dało jej to możliwość zaprezentowania innowacyjnego produktu - aplikacji na smartfony GCBeVENT, którą Gdańsk Convention Bureau oferuje bezpłatnie organizatorom spotkań w Gdańsku i regionie. Anna Górska prowadziła sesję wspólnie z Milosem Milovanovich Prezesem Serbia CVB a swoje pytania dotyczące relacji pomiędzy biurami, klientami oraz innymi przedstawicielami branży  zadali m.in. przedstawicielki convention bureaux  z Estonii, Wielkiej Brytanii oraz Tajlandii.

Z kolei Seweryn Jakubiec z ICP Group, w której są również członkowie MPI Poland mówił w swoim wystąpiniu, jak wdrażać praktyki CSR. Podczas targów Stowarzyszenia takie jak ICCA, SITE czy MPI organizują tak zwane Happy Hours, aby członkowie mogli się lepiej poznać. W Happy Hour organizowanym przez MPI brali w tym roku także udział członkowie MPI Poland Club obecni na targach.

INFORMACJA PRASOWA